دستگاه آیروسل

پرکن آیروسل مخصوص محصولاتی است که در محفظه ای دارای دریچه مهر و موم شده است. همچنین محصولات در یک فرم از پیش تعیین شده تحت فشار پیشرانه خارج شده و استفاده می شوند. این محصول به صورت اسپری استفاده می شود. محل خروجی می تواند گاز ، مایع یا جامد باشد و شکل خارج می تواند مه ، کف یا پودر باشد.

نحوه پر کردن آیروسل

نحوه پر کردن آیروسل به این صورت میباشد:

  1. پیشرانه را از طریق شیر وارد مخزن روغن می کنیم.
  2. پیشرانه می تواند گاز مایع یا گاز فشرده باشد.
  3. اگر گاز مایع باشد ، همزمان یک فاز مایع و یک گاز وجود دارد. اگر فاز گاز در قسمت بالایی مخزن باشد ، حجم فاز مایع در مخزن افزایش می یابد.
  4. ئر آیروسل ، اگر یک گاز فشرده باشد ، معمولاً در فضای بالایی فاز مایع در مخزن ، حجم فاز مایع کمی افزایش می یابد.
  5. برای تأمین نیازهای روش اندازه گیری ، حجم فاز مایع را به شدت کنترل کنید.
  6. به دلیل افزودن پیشرانه ، اکنون فشار در محصول وجود دارد.
  7. اکنون محصول را درون وان 50 قرار دهید تا نشتی بررسی شود. هر گونه نشتی را می توان برطرف کرد. وان 50 “C همچنین یک روش آزمایش ایمنی مهم است. از طریق این روش اطمینان حاصل شود که در هنگام حمل و نقل ، ذخیره سازی و استفاده از محصول تغییر شکل نمی یابد یا منفجر نمی شود.

دستگاه آیروسل

بررسی اقتصادی آیروسل

از نظر بین المللی ، سطح فنی صنعت بسته بندی آیروسل نسبتاً پایدار بوده است. به علاوه تجهیزات تولید و فناوری تولید بسیار بالغ است. همچنین شرکت های پیشرو بین المللی این نوع محصول قدرت مالی زیادی ندارند. توسعه شرکت های پیشرو دراین صنعت طی سال های اخیر ، این روند را تأیید میکند. با افزایش تمرکز مشتریان پایین دستی ، فقط قدرت سرمایه قوی شرکت های بسته بندی مخزن هوا می تواند نیازهای طرح تولید مشتریان در کل منطقه را برآورده کند. در عین حال ، تنها با افزایش سرمایه گذاری تحقیق و توسعه می تواند بنگاه های اقتصادی را به حفظ و بهبود رقابت اصلی خود هدایت كند. البته باید توجه داشت که برای این کار كه نیاز به قدرت مالی قوی است.

دستگاه آیروسل

بررسی کلی

به طور کلی ، در سال های اخیر ، با افزایش مواد اولیه و هزینه های نیروی کار ، هزینه صنعت مخازن ذخیره سازی آیروسل روند رشد را نشان می دهد. اما غیر قابل انکار است که با توسعه نام تجاری ، وابستگی و درجه بسته بندی بیشتر تقویت می شود. بعلاوه ، پس از سالها پیشرفت ، مزایای تقاضای بازار در آینده آشکارتر خواهد شد. اگر ما بتوانیم یک ماده بسته بندی جدید با وزن کم ، بسیاری از مواد و یک محیط دوستانه بسازیم ، بازار آیروسل آینده می تواند پر از امید باشد.منبع