دستگاه بسته بندی ساشه

چه تفاوت هایی میان بسته بندی ساشه و استیک وجود دارد؟ امروزه ، مشتری ها به دلیل ترجیحات و نیازهای مختلف ، به تنوع بیشتری در انواع محصولات نیاز دارند. شرکت ساسان ماشین همواره به دنبال تولیدات متنوع تر بوده است. این تنوع در زمینه ی عملکرد ، کیفیت و قیمت ماشین آلات بسته بندی برای محصولات مختلف بوده است.
خرید محصولات یکبار مصرف مانند ساشه و استیک به یک گرایش تبدیل شده است. کاربردی بودن ، وزن کم و اندازه کوچک باعث میشود که این محصولات بیشتر از هر زمانی مطرح شده باشند.

تفاوت ها

این دو محصول باعث ایجاد سردرگمی در ذهن خریدار می شود زیرا در بسیاری از موارد شبیه به هم هستند. ولی تفاوت های زیادی هم میتوان در آن ها پیدا کرد. در اینجا ما در اولین مرحله ی مقایسه بسته بندی ساشه با استیک هستیم. برای انتخاب بین ماشین آلات بسته بندی ساشه و استیک، شرکت ما معمولاً به نوع محصول،انعطاف پذیری ماده ی بسته بندی، مقدار محصول در هر بسته، روش آب بندی و سرعت تولید مطلوب مورد استفاده توجه دارد.

دستگاه بسته بندی ساشه

بسته بندی استیک

شکل بسته بندی استیک لوله ای است و دارای یک پیکربندی بلند و باریک است. به طور معمول ، یک درز کناری مداوم نیز در این نوع بسته بندی وجود دارد. یک بسته بندی استیک حداقل چهار برابر عرض آن است. همچنین طول مشترک آن بین 40 تا 200 میلی متر است. در ادامه که در مورد بسته بندی ساشه میخوانیم ، تفاوت ها را متوجه میشویم.
برخی از بسته های مناسب برای بسته بندی به این سبک شامل موارد زیر میباشند:

  • داروها
  • نوشیدنی های فوری
  • شکرنمک و یا ادویه جات

بسته بندی استیک بسته ی 3 لایه مهر و موم شده با حرارت است. این بسته بندی با توجه به تعداد مسیرهای دستگاه بسته بندی برش داده می شود. علاوه بر این ، از نظر راحتی کاربری ، این قالب در استفاده و صرفه جویی مواد کمک میکند.

بسته بندی ساشه

ساشه ها صاف هستند و دارای آب بندی سه یا چهار طرفه هستند.

دستگاه های بسته بندی ساشه تک دوز ، افقی و یا عمودی هستند. این نوع بسته بندی با برش حلقه فیلم با توجه به ابعاد مورد نیاز آغاز می شود. بنابراین در کل چندین ردیف تشکیل می شود.

سود دستگاه بسته بندی ساشه و استیک برای کسب و کار شما

دستگاه بسته بندی ساشه و استیک شرکت ما تولید کنندگان را قادر به افزایش سهم خود در بازار میسازد. همچنین به راحتی میتوانند تقاضای بازار را که سریعاً و متداوم در حال تغییر است برآورده کنند. استفاده از فن آوری های پیشرفته ساسان ماشین مزایای بسیاری در اختیار شما قرار میدهد. انعطاف پذیری ، سرعت و قابلیت اطمینان در تولید استانداردهایی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه از این مزایا هستند.