دستگاه اتوماتیک بهتره یا نیمه اتوماتیک

ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک؟

دستگاه اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک؟ تصمیم سختی که صاحبان کارخانجات و تولیدی ها باید بگیرند.

ماشین آلات نیمه اتوماتیک معمولاً نیاز به یک اپراتور تمام وقت دارد. برای بسته بندی با دستگاه نیمه اتوماتیک باید یک کارگر ظرف را در محلش قرار دهد. یا اینکه اغلب نیاز به راه اندازی دارند.

در دستگاه اتوماتیک ، ظروف از قبل در نوار نقاله وجود دارد و فرایند پر کردن به طور معمول با تشخیص چشم الکترونیک شروع میشود. نمونه اتوماتیک نیز به اپراتور نیاز دارد، اما نقش آنها بیشتر برای نظارت است. قیمت آن نیز در مقایسه نمونه های اتوماتیک خیلی بالاتر است. به همین علت مشتری های بیشتری دارد.

برای مشتری هایی که محصولات متنوعی برای بسته بندی و پکینگ دارند و تولیدشان کوتاه است ، پرکن نیمه اتوماتیک کاملا ایده آل و مناسب است. تغییر ریتم دستگاه های نیمه اتوماتیک معمولاً حدود پنج دقیقه یا کمتر میباشد. به علاوه برداشتن قطعات متصل به آن بسیار ساده تر است و فقط توسط یک کارگر انجام میشود.

برای خوندن راجع به طرز کار وان تست آیروسل اینجا کلیک کنید.

تیم مهندسی ساسان ماشین با بیشتر از 31 سال سابقه در طراحی و تولیدات ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه پرکن تمام اتوماتیک روتاری میباشد. تمام دستگاه های ما با 18 ماه گرانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به شما تقدیم میشوند. همچنین میتوانید برای مشاهده تمامی محصولات در انتهای مقاله بر روی تصویر هر محصول کلیک کنید. برای مشاوره جهت تهییه دستگاه مورد نیاز تولیدی خود بر روی کلمه ارتباط با ما کلیک کنید و با ما تماس بگیرید.

دستگاه اتوماتیک بهتر بسته بندی می کنه یا دستگاه نیمه اتوماتیک؟

ماشین اتوماتیک خطی کیفیت پک کردن محصول را معمولا بین 3 تا 5 برابر دستگاه نیمه اتوماتیک افزایش میدهد.

مدل های درون خطی (in line) دارای مدل و قالب های مخصوص برای عملیات بسته بندی سفارشی هستند.

ماشین پرکن روتاری اتوماتیک ، میتواند با سرعت 300 ظرف در دقیقه کار کند ، به همین دلیل برای تولیدات تیراژ بالا مناسب است.

مراقبت از ماشین آلات اتوماتیک خیلی سخت تر است. البته در تیراژ بالا که نیاز به ماشین آلات اتوماتیک داریم ، برای کارخانه یا تولیدی بسیار کارآمد و به صرفه تر است.

نتیجه گیری

بعد از خواندن این مقاله با توجه به کسب و کارتون خودتون باید نتیجه گیری کنید. اگر نتونستید با ما تماس بگیرید!

نتیجه گیری