پرکن روتاری

رپرتاژ دستگاه روتاری ساسان ماشین

تخصص ساسان ماشین در تحویل سریع دستگاه پرکن روتاری با قیمت فوق العاده رقابتی است. این نوع دستگاه پرکن معمولا برای پرکردن 80 ظرف در دقیقه مناسب میباشد. این دستگاه اغلب قادر به پرکردن بیشتر از 300 ظرف در دقیقه است. هر دستگاه پرکن روتاری برای محصول خاص خود ساخته و استفاده میشود. بعضی دیگر هم محصولات متنوع تری را پر میکنند. تغییرات دستگاه در طول زمان فاکتور بسیار مهمی است که برای خرید باید به آن توجه شود. ساسان ماشین دارای طراحی و ویژگی هایی است که این تغییر را برای اپراتور دستگاه آسان میسازد.

برای آشنایی با نحوه کارکرد دستگاه های شیرینگ پک و انواع آن اینجا کلیک کنید.

تیم مهندسی ساسان ماشین با بیشتر از 31 سال سابقه در طراحی و تولیدات ماشین آلات صنعتی ارائه دهنده دستگاه اسپری پرکن روتاری ، دستگاه پرکن تمام اتوماتیک روتاری و انواع دیگر میباشد. تمام دستگاه های ما با 18 ماه گرانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به شما تقدیم میشوند. همچنین میتوانید برای مشاهده تمامی محصولات در انتهای مقاله بر روی تصویر هر محصول کلیک کنید. برای مشاوره جهت تهییه دستگاه مورد نیاز تولیدی خود بر روی کلمه ارتباط با ما کلیک کنید و با ما تماس بگیرید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه پرکن روتاری ساسان ماشین شامل موارد زیر میباشند:

  • یک عدد پیچ زمان بندی ورودی
  • یک عدد راهنمای مرکزی
  • چرخ های داخلی و خارجی ستاره ای
  • راهنمای بیرونی
  • یک عدد پیچ زمان بندی خروجی هستند

تغییر قطعات چیست

تغییر قطعات اصطلاحی است که شامل همه ی این بخش ها میشود . تغییر قطعات بیشتر به صورت رنگی کد گذاری می شوند تا در هنگام تغییر به راحتی قابل تشخیص باشند. در گذشته شرکت ها دستگاه پرکن را با ده مجموعه جداگانه از قطعات تعویضی عرضه می کردند که بسیار گیج کننده بود.