دستگاه پرکن اتوماتیک

در شرکت ساسان ماشین طیف گسترده ای از دستگاه کیسه پرکن تولید و عرضه میشود. ما با تولید این دستگاه ، کیسه های آماده را پر و مهر و موم کنیم تا بتوانید محصولات بیشتری تولید کنید. روش های زیادی برای پرکردن کیسه ها وجود دارد که جلوه ای شیک داشته باشد.
یکی از متداول ترین روش های بسته بندی، خرید کیسه های آماده و پر کردن آنها است. با گذشت زمان، فرآیند پرکردن کیسه های آماده بیش از حد دست و پا گیر و کند خواهد شد. بنابراین افزودن اتوماسیون به فرآیند بسته بندی شما ضروری میشود.

بررسی دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک

در دستگاه کیسه پرکن دستی که برای کیسه های آماده تعریف شده است اپراتور نقش مهمی دارد. در این نوع دستگاه اپراتور دسته ای از کیسه ها را درون دستگاه قرار میدهد. سپس ادامه ی کار توسط دستگاه صورت میگیرد. کار با دستگاه کیسه پرکن دستی در تولیدات بالا مشکل خواهد بود. همجنین این دستگاه سرعت شما را کاهش میدهد. همچنین نمونه ی اتوماتیک کیفیت بهتری را نسبت به نمونه ی دستی ارائه خواهد داد.

بررسی دستگاه کیسه پرکن دستی

اما دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک که در مدل های مختلف تولید میشود به طور خودکار کیسه را باز می کند. آن را با محصول پر کرده و قسمت بالای کیسه را میبندد و وکیوم میکند. این فرآیند به میزان قابل توجهی بهره وری را افزایش می دهد. مدل های سطح ورودی ما می توانند تا 600 کیسه در ساعت را پر کنند. این آمار در مدل های دیگر با سرعت بالا تا 3000 کیسه در ساعت میرسد. نکته قابل توجه این است که برای هرکدام از دستگاه هایی که گفته شد تنها به یک اپراتور نیاز است. از این رو کیسه پرکن اتوماتیک به صرفه تر خواهد بود. البته این مورد بستگی به اندازه ی تولیدات شما دارد.

برای مشاهده مشخصات دستگاه گریس پرکن ساسان ماشین و سفارش تولید آن اینجا کلیک کنید.

اتوماتیک یا دستی؟

کیسه های آماده را تقریباً می توان در هر کجا خریداری کرد. برای خرید ، اشکال اندازه ها و انواع مختلفی از جمله موارد زیر وجود دارند.

  • کیسه های ایستاده
  • کیسه های بالش
  • کیسه های گاست دار
  • با زیپ های ما بدون پلی اتیلن یا مواد چند لایه

اما در نهایت مهم این است که روش بسته بندی که انتخاب می کنید با ویژگی کیسه نهایی شما مطابقت دارد. شما برای انتخاب دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک یا دستی باید به نوع محصول و تعداد تولیدات خود توجه کنید. با در نظر گرفتن این موارد انتخاب برای شما آسان خواهد بود.