ساسان ماشین طیف وسیعی از دستگاه بسته بندی پودر را برای طیف گسترده ای از پودرهای روان و بدون جریان در صنایعی مانند محصولات مواد غذایی، داروخانه ها و سایر صنایع ارائه می دهد.

دستگاه بسته بندی پودر مواد غذایی

دستگاه بسته بندی پودر قهوه

دستگاه بسته بندی پودر مواد شوینده

دستگاه بسته بندی پودر شیر

ساسان ماشین برای هر نیاز یک راه حل مناسب دارد.

اگر چه یک دستگاه ممکن است نتواند همه پودرها را بسته بندی کند، دستگاه بسته بندی پودر ساسان ماشین همه کاره هستند و یک دستگاه می تواند چندین برنامه پودر را با تغییر آسان کنترل کند.

قالب های مختلف بسته بندی پودر

ساسان ماشین به روش های مختلف راه حل هایی برای بسته بندی اتوماتیک پودرهای بسته بندی ارائه می دهد:

کیسه های کوچک و کیف های دستی: این کیسه های کوچک انعطاف پذیر به عنوان اندازه های یک نفره محبوب می شوند، از نظر اقتصادی، قابل حمل بودن آن ها و ضایعات کمی که از خود بر جای میگذارند از ارزش بالایی برخوردار است. دستگاه بسته بندی کیسه ای پودر ساسان ماشین نیز زنجیره ای از کیسه های سوراخ دار را ارائه می دهد.

کیسه های بالش: کیسه بالش ساده ترین و رایج ترین راه حل برای بسته بندی خرده فروشی پودرها است. برای بسته بندی مقادیر کمتر مقرون به صرفه بوده و مخصوصاً محبوب هستند.

کیسه های عمودی: این نوع کیسه ها نیز انواع مختلفی را در بر میگیرند.

دوی پکس: این کیسه های ایستاده واقعاً محبوب هستند و می توان آنها را با زیپ یا بدون آن تهیه کرد.

بسته بندی کواد سیل: این بسته بندی برای مقادیر بیشتری از محصولات مانند چای و قهوه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به این که طراوت و عطر پودر را برای مدت طولانی تر حفظ می کند معروف است.

کیسه ای: معمولاً برای چای، قهوه و ادویه جات استفاده می شود، پودر در بسته های یکبار مصرف کمی بسته بندی می شود و سپس در بسته بندی های بزرگتر با هم بسته بندی می شود.

قوطی ها: قوطی ها و قلع های فلزی یا پلاستیکی کامپوزیت برای محصولاتی مانند نوشیدنی های بهداشتی، غذای کودک، پودرهای پزشکی و موارد دیگر محبوب هستند.

بطری ها و شیشه ها: در صورت درخواست برای یک بسته بندی مقاوم در برابر رطوبت و محصولی که از استحکام بالایی برخوردار باشد، این نوع بسته بندی انتخاب درستی است.

سرعت این بسته بندی کاملا تضمین شده است.