روش های شیرینگ پک در انواع بسته بندی به شما در کیفیت محصول کمک بسیاری میکنند. چگونگی انتخاب دستگاه شیرینگ پک مناسب برای کسب و کاری که در اختیار دارید میتواند بسیار چالش برانگیز باشد. دستگاه های بسته بندی و پرکن طیف ها و مدل های مختلفی دارند. همچنین هر کدام از این مدل ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. این موضوع باعث شده که دست شما برای انتخاب دستگاه مورد نظر کاملا باز باشد.

دستگاه شیرینگ پک بطری

در شرکت ساسان ماشین ، ما طیف کاملی از ماشین آلات مختلف بسته بندی را تولید میکنیم. همچنین یک تیم متخصص حرفه ای نیز در شرکت حضور دارند که نقاط قوت و ضعف هر یک را میدانند.
در این مقاله ، ما یک راهنمایی مقدماتی برای شناخت انواع مختلف روش های موجود در ماشین آلات شیرینگ پک ارائه میدهیم. همچنین توضیح میدهیم که کدام یک از مشاغل می توانند از هر نوع سود ببرند.

دو مدل رایج از روش های بسته بندی در دستگاه شیرینگ پک

دو نوع از روش های اصلی در شیرینگ پک عبارتند از:

  1. بسته بندی پوششی
  2. بسته بندی کامل

از بسته بندی پوششی اغلب در بسته بندی محصولاتی که حمل و نقل سختی دارند استفاده می شود. اما بسته بندی کامل بیشتر با هدف زیبایی ظاهری صورت میگیرد. هر نوع از دستگاه های شیرینگ پک درجات مختلفی از پیچیدگی دارند. از دستگاه های ابتدایی گرفته تا تجهیزات پیشرفته و سفارشی برای نیازهای خاص و مختلف.

کدام نوع از روش های بسته بندی در شیرینگ پک برای حمل و نقل مناسب تر است؟

از روش بسته بندی پوششی همیشه برای محصولاتی که حمل و نقل طولانی مدت یا سخت دارند استفاده می شود. این روش در کیفیت بسیار موثر است. همچنین هزینه های نگهداری را تنظیم کرده و تحویل درست محصولات با این روش تصمینی است. این روش معمولاً برای جایگزینی جعبه ها یا انواع دیگر بسته بندی های محافظ با بسته بندی انقباضی پلی الفین با هزینه کم و با امنیت بالا به شرکت وارد می شوند.

به طور معمول از روش پوششی در شیرینگ پک برای بسته بندی های پلی اتیلن استفاده میشود. همانطور که گفته شد این روش حمل و نقل محصول را بسیار آسان میکند. کم هزینه بودن پلی اتیلن و مقاومت این ماده در مقایسه با سایر مواد باعث کاربردی شدن آن شده است. بسته بندی پلی اتیلن در طیف وسیعی از محصولات استفاده میشود. از رادیاتور گرفته تا قوطی و شیشه و حتی کالاهای منجمد. البته باید در نظر گرفت روش پوششی از نظر زیبایی ضعیف تر از روش بسته بندی کامل است.

بدین ترتیب اگر می خواهید بسیاری از اقلام را به راحتی به عمده فروشان یا خرده فروشان منتقل کنید و بیشتر به فکر کاهش هزینه های حمل و نقل هستید تا ظاهر محصولات بسته بندی شده ، شما قطعا باید از روش پوششی استفاده کنید.

مقایسه جزئی

در روش های موجود ، شیرینگ پک پوششی ارزان تر است. البته امنیت کمتری را ارائه می دهد. و همینطور اینکه از نظر زیبایی بسته بندی کامل میتواند خیلی بهتر باشد.
طیف وسیعی از دستگاه های شیرینگ پک با یک دستگاه تک رول منحصر به فرد شروع می شود که به عنوان یک واحد سطح ورودی برای نیازهای بسته بندی و ترانزیت در مقیاس کوچکتر مناسب است.
کسانی که به یک خط تولید منظم نیاز دارند ، به احتمال زیاد یک سیستم اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک جوابگوی نیازشان باشد.

جدول مقایسه

موارد استفاده مشترک میانگین Shrink Rateمیانگین دمامشخصاتموادضخامت
کارت ویزیت ، کالاهای پخته شده ، محصولات یکنواخت سبک25٪ – 35٪350 درجه – 400 درجه فارنهایتنوار نازک با حداقل مقاومت در برابر سوراخ شدن و لمس نرم
وضوح عالی
پلی الفین متقاطع45
محصولات چاپی ، اسباب بازی های کوچک ، بازی های رومیزی ، کالاهای پخته شده30٪350 درجه فارنهایتنوار نازکی که با لمس نرم و با قدرت مهر و موم سبک ، وضوح عالیپلی الفین60
بسته بندی بالاتر از اسباب بازی های سبک ، صنایع دستی ، سوغاتی و سایر اشیای سبک25٪ – 35٪350 درجه – 400 درجه فارنهایتنوار نازکی که با مهر و موم قوی تر به لمس می رسد و مقاومت به سوراخ شدن را افزایش می دهد ، وضوح عالیپلی الفین متقاطع60
دی وی دی ، سی دی ، کالاهای غیر قابل مصرف30٪ – 40٪275 درجه – 325 درجه فارنهایتضخامت فیلم استاندارد که پس از اعمال گرما سفت و سخت می شود ، وضوح خوبپی وی سی75
متداول ترین ، از پیتزا گرفته تا محصولات چوبی و فلزی30٪350 درجه فارنهایتضخامت نوار استاندارد ، لمس ملایم با مقاومت در برابر سوراخ شدن خوب و مقاومت درزگیری ، وضوح عالیپلی الفین75
تنوع زیادی از محصولات اغلب با وزنی کمتر از 12-15 پوند وزن دارند.25 ٪ – 35350 درجه – 400 درجه فارنهایتاز پلی الفین استاندارد 75 سنج قوی تر ، با دستگاه های پرسرعت بهتر وضوح عالیپلی الفین متقاطع75
دستگاه شیرینگ پک

دیسپلی پک

دیسپلی پک ترکیبی از تبلیغات نمایشی بر روی محصولات شما با حفاظتی است که بسته بندی پلی الفین ارائه میدهد. این قابلیت به طور ویژه ای برای به نمایش گذاشتن محصول در میان خرده فروشان و بازاریابان محبوب است.

طیف گسترده ای از دستگاه های شیرینگ پک وجود دارد که می توانند از دیسپلی پک استفاده کنند. ماشین آلات بسته بندی با دربند حبابی ما از محبوب ترین دستگاه های نیمه اتوماتیک هستند. همچنین میتوان آن ها را یک راه حل منحصر به فرد در شیرینگ پک برای تولیدات کمتر به حساب آورد. با پایین آوردن درب روی یک محصول ، یک توالی آب بندی درگیر می شود و روند آب بندی به طور اتوماتیک انجام می شود. اگر میخواهید در مورد دستگاه های شیرینگ پک بیشتر اطلاعات کسب کنید ، فقط کافی است اینجا کلیک کنید.

دستگاه تمام اتوماتیک پکینگ و بسته بندی

دربند سری L

ما همچنین طیف وسیعی از مهر و موم های نیمه اتوماتیک L را ارائه می دهیم. این روش ، راه حل های پیشرفته فناوری را برای پاسخگویی به نیازهای شما در شیرینگ پک ارائه می دهند. آنها کیسه های پلی اتیلن کوچک جمع کننده حساس به حرارت را در اطراف محصول شما ایجاد می کنند. در ادامه یک تونل کوچک کننده گرما را به ظرف می کشد و نوار را محکم می کند.

شرکت ساسان ماشین Sealers L اتوماتیک سری Compact و Center Seal Series را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد محدوده ما ، مشخصات هر محصول را بخوانید و درمورد نیازهای خود با تیم ما در تماس باشید.

به علاوه اینکه می توانید یک سیلر کناری دو یا سه تسمه ای دریافت کنید. سریعترین دستگاه ما ، سری مهر و موم در حرکت ، سرعت تولید بیش از 80 بسته در دقیقه را پشتیبانی می کند. همچنین اینکه کنترل صفحه لمسی ، تسمه های وکیوم و واحدهای آب بندی جانبی ساخته شده به صورت سفارشی از امکانات مهم و قابل توجه آن به حساب می آید.

شیرینگ پک اتوماتیک

در آخر

ما در شرکت ساسان ماشین محدوده ای بی نظیر از دستگاه های شیرینگ پک را ارائه میدهیم و همچنین روش های خوب را نیزدر بسته بندی به شما پیشنهاد میکنیم. به علاوه نوار های جمع کننده پلی الفین را که کاملاً با تمام تجهیزات ما سازگار است را نیز میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم. شرکت ما تمام مراحل را در رابطه با خرید و نگهداری یک دستگاه کامل را پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.