دستگاه پرکن مایعات صنعتی نوع رایجی از دستگاه های پرکن است که به خط تولید صنعت نوشیدنی کمک زیادی می کنند. از این دستگاه های پرکن می توان برای انواع مختلفی از نوشیدنی هایی که در بطری پر میشوند استفاده کرد. با ویژگی های متعدد آن ، آنها می توانند هزینه ها را به طور موثر کاهش دهند. در اینجا شش مزیتی وجود دارد که این ماشین ها می توانند برای کسب و کار شما داشته باشند.

شش مزیت دستگاه پرکن مایعات در خطوط مونتاژ بطری

  1. سازگاری

پرکردن ظروف به طور دستی می تواند منجر به یکسان نشدن مقدار محصول درون ظرف شود. وقتی نوبت به بطری می رسد، مقدار آن باید دقیق باشد. ابزار اندازه گیری میتواند کمک کند، اگرچه استفاده از آنها باعث کندی تولید می شود.

دستگاه پرکن مایعات هر بطری را با همان مقدار و بدون ذره ای خطا پر میکند. این دستگاه ها به گونه ای کار می کنند که هر محصول را دقیقاً براساس حجم، وزن، سطح و سایر اندازه گیری های مطرح پر کنند.

  1. افزایش سرعت تولید

دستگاه پرکن مایعات قابلیت پرکردن چندین ظرف را به طور همزمان دارد. سرعت پرکردن دستگاه به ویسکوزیته مایع بستگی دارد. به طور متوسط​​، یک ماشین با شانزده سر پر می تواند با سرعت 120 بطری در دقیقه کار کند که می تواند هزاران بطری را هر روز پر کند

  1. سیستم عامل های ساده

ممکن است در نگاه اول کار با دستگاه پرکن مایعات صنعتی دشوار به نظر برسد، اما سیستم عامل هایی ارائه شده که با گذشت زمان به راحتی قابل یادگیری هستند. برخی از دستگاه های بطری سازی برای تغییر یک بطری به بطری دیگر به تنظیمات بسیار ساده ای نیاز دارند. سایر مدل ها به پرکن های روتاری مجهز هستند. دستگاه پرکن دارای تنظیمات ورودی مانند زمان نمایه سازی، زمان پر شدن و سرعت پمپ هستند.

  1. استفاده طولانی مدت

دستگاه های پرکن مایعات صنعتی ساخته شده اند تا برای تولیدات طولانی بدون هیچ گونه فرسودگی دوام داشته باشند. این تضمین می کند که می توانید کسب و کار خود را برای مدت طولانی ادامه دهید. با بررسی های صحیح، تعمیر  ماهانه و مواردی از این قبیل می توانید در هزینه های روزانه صرفه جویی کنید.

  1. همه کاره بودن

دستگاه های پرکن فقط نوع مشابه محصول را در همان نوع بطری پر نمی کنند. وقتی تنظیمات درست باشد، این دستگاه میتواند هر نوع محصول را در هر اندازه گیری خاص پر کنند. این دستگاه ها قادر به پر کردن هر نوع از مایعات هستند که به نفع شرکت هایی است که چندین خط تولید را اداره میکنند.

  1. مقیاس پذیری

وقتی تولید با رشد کسب و کار سنگین تر میشود، دستگاه پر کن بطری را می توان بدون جایگزینی دستگاه، ارتقا داد. ، بیشتر دستگاه های پرکن صنعتی، با توجه به مدل دستگاه با چهار تا شش سر پرکن کار می کنند. این می تواند با گذشت زمان اضافه شود. بعضی از مدل ها تا شانزده عدد سر پرکن دارند.