دستگاه پرکن مایعات صنعتی نوع رایجی از دستگاه های پرکن است. این دستگاه به خط تولید صنعت نوشیدنی کمک زیادی می کنند. از دستگاه پرکن می توان برای پرکردن انواع مختلفی از نوشیدنی هایی که در بطری پر میشوند استفاده کرد. با ویژگی های متعدد آن ، می توان هزینه ها را به طور چشمگیری کاهش داد. در اینجا شش مزیتی گفته شده که که این دستگاه می تواند برای کسب و کار شما داشته باشد.

دستگاه پرکن مایعات

  1. سازگاری دستگاه پرکن مایعات

پرکردن ظروف به طور دستی می تواند منجر به یکسان نشدن مقدار محصول درون ظرف شود. وقتی محصولتان بطری باشد ، مقدار دقیقی باید پرشود. ابزار اندازه گیری میتواند کمک کند ، اگرچه استفاده از آنها باعث کندی تولید می شود.
دستگاه پرکن مایعات هر بطری را با همان مقدار و بدون ذره ای خطا پر میکند. این دستگاه ها به گونه ای کار می کنند که هر محصول را دقیقاً براساس حجم ، وزن ، سطح و سایر  معیار های مطرح برای اندازه گیری پر کنند.

  1. افزایش سرعت تولید با استفاده از دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات قابلیت پرکردن چندین ظرف را به طور همزمان دارد. سرعت پرکردن دستگاه به ویسکوزیته مایع بستگی دارد. به طور متوسط​​، یک دستگاه با شانزده سر پر می تواند با سرعت 120 بطری در دقیقه کار کند که می تواند هزاران بطری را هر روز پر کند.

  1. سیستم عامل های ساده برای پر کردن

ممکن است در نگاه اول کار با دستگاه پرکن مایعات صنعتی دشوار به نظر برسد. اما سیستم عامل هایی ارائه شده که با گذشت زمان به راحتی قابل یادگیری هستند. برخی از دستگاه ها برای تغییر یک بطری به بطری دیگر به تنظیمات بسیار ساده ای نیاز دارند. سایر مدل ها به پرکن های روتاری مجهز هستند. دستگاه پرکن دارای تنظیمات ورودی مانند زمان نمایه سازی، زمان پر شدن و سرعت پمپ است.

دستگاه پرکن مایعات
  1. استفاده طولانی مدت از دستگاه

دستگاه  پرکن مایعات صنعتی ساخته شده اند تا در تولیدات طولانی هیچ گونه فرسودگی پیدا نکنند. دوام دستگاه در اینگونه موارد بسیار بالا است. این تضمین می کند که می توانید کسب و کار خود را برای مدت طولانی ادامه دهید. با بررسی های صحیح ، تعمیرات ماهانه و مواردی از این قبیل می توانید در هزینه های خود در خط تولید صرفه جویی کنید.

  1. همه کاره بودن دستگاه پرکن مایعات

این دستگاه فقط برای محصولات مشابه در همان نوع بطری نیست. بلکه اگر تنظیمات درست باشد، این دستگاه میتواند هر نوع محصول را در هر اندازه گیری خاص پر کنند. این دستگاه ها قادر به پر کردن هر نوع از مایعات هستند که به نفع شرکت هایی است که چندین خط تولید را اداره میکنند.

  1. مقیاس پذیری در گذر زمان

وقتی تولید با رشد کسب و کار سنگین تر میشود، دستگاه را می توان بدون جایگزینی ، ارتقا داد. بیشتر پرکن های صنعتی، با توجه به مدل دستگاه با چهار تا شش سر پرکن کار می کنند. این می تواند با گذشت زمان اضافه شود. بعضی از مدل ها تا شانزده عدد سر پرکن دارند.