انواع مoتلف پودر در بازار فراوان است. نمونه هایی از آنها را مشاهده میکنید:

 ادویه جات

ترشی جات

ماسالا

آرد

نوشیدنی هایی مانند قهوه

محصولات خانگی مانند شوینده و سفید کننده

داروهای پودری

محصولات بهداشتی مانند مواد مغذی

شیرین کننده ها

نوشیدنی های بهداشتی و مواد شیمیایی مانند آفت کش ها

کودها

پوشش های پودری و دیگر موارد

ما در زندگی روزمره از لیست بی پایان پودر استفاده و مصرف می کنیم.

بدیهی است که با رقابت فعلی موجود در بازار، شرکت های تولیدی باید راهی برای انتقال محصول پودری خود با کیفیت، بهداشت و طراوت کافی و تحویل آن به مصرف کنندگان نهایی پیدا کنند.

آنها همچنین باید برند خود را در قفسه های خرده فروشی جذاب کنند. روند خسته کننده بسته بندی دستی به تدریج منسوخ می شود زیرا دستگاه های بسته بندی اتوماتیک روش بهتری را برای بسته بندی محصولات ارائه می دهند.

دستگاه بسته بندی اتوماتیک چگونه به سود بیشتر در کسب و کار شما کمک میکند

دستگاه بسته بندی پودر می تواند از راه های مختلفبه سود بیشتر در کسب و کار شما کمک کند:

ارزش برند بهبود یافته: بسته بندی انعطاف پذیر، تولید قالب ها و طرح های متنوع کیسه ای را به وجود می آورد تا برند شما برجسته شود. از این گذشته، ارائه و جذابیت در قفسه های فروشگاه ها برای جذب مصرف کنندگان  بسیار مهم است.

ماندگاری بیشتر: دستگاه های بسته بندی پودر به محافظت و حفظ طعم و طراوت پودر کمک می کنند که به نوبه خود باعث افزایش ماندگاری محصول می شود.

قابلیت اطمینان و عملکرد بیشتر: فرایندهای دستی دارای نقایصی هستند. با اتوماسیون فرآیند بسته بندی، کارهای مختلف مانند پرکردن، دربندی، آب بندی و برچسب زدن با سرعت و دقت بیشتری انجام می شود. مداخله کمتر انسان احتمال خطا های انسانی را کاهش می دهد. این اتوماسیون اطمینان و ثبات روند بسته بندی پودر را تضمین می کند.

تولید مقرون به صرفه: در حالی که دسنگاه بسته بندی اتوماتیک پودر سرمایه گذاری عظیمی را در بر دارد، در طولانی مدت، این ماشین ها به شما امکان می دهند سریعتر به ظرفیت تولید خود برسید. هزینه های کار کاهش می یابد و خطاهای انسانی برطرف می شود.