دستگاه شیرینگ پک

شاید در مورد مزیت های شیرینگ پک خیلی چیز ها شنیده باشید. اما خب ، شیرینگ پک دقیقاً چیست و آیا چیزی است که برای شما قابل استفاده باشد؟

شیرینگ پک یک نوار پلاستیکی است که میتوانید آنرا دور اشیا ، بدون توجه به اندازه و شکل آن بپیچید. سپس گرما روی سطح اعمال می شود که باعث جمع شدن پلاستیک می شود. همانطور که این فرایند صورت میگیرد ، با شکل محصول مطابقت پیدا کرده و خود را مهر و موم میکند.

روش های مختلفی در شیرینگ پک وجود دارد. محصولات در اندازه ی كوچكتر را میتوانید در یك كیسه ی مخصوص جمع كنید و سپس به آن گرما دهید. سایر موارد ممکن است در یک لوله بسته بندی کوچک قرار بگیرند که از نظر طول قابل تنظیم است. محصولات دیگر موجود در بسته بندی ، ممکن است از اندازه های بزرگتری برخوردار باشند ، در این موارد نیز حتی ممکن است شیرینگ پک بهترین راه حل برای شما باشد ، زیرا که می تواند همه را بطور همزمان بپیچد ، گرم کند و آب بندی کند.

مزیت های شیرینگ پک: بررسی دقیق و جزئی

شیرینگ پک در صنایع مختلف کاربردهای متنوعی دارد. نه تنها استفاده از شیرینگ پک آسان است ، بلکه دامنه وسیعی از مزیت های مفید را به همراه دارد.

دستگاه شیرینگ پک

مزیت های شیرینگ پک: محافظت

وقتی به وسیله گرما ، بسته بندی در شیرینگ پک صورت میگیرد ، مهر و موم بسیار محکمی ایجاد می کند. این مهر و موم پلاستیکی از محتویات بسته بندی شده کاملا محافظت می کند. پس از مهر و موم شدن ، اقلام دیگر در برابر خساراتی که می تواند در اثر گرد و غبار ، خاک یا رطوبت ایجاد شود ، آسیب پذیر نخواهند بود. برخی از انواع شیرینگ پک حتی با محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش نیز همراه هستند تا محصولات شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه دارند.

دوام بالا

از مهم ترین مزیت های شیرینگ پک ، دوام بالای محصولات بسته بندی شده است. شیرینگ پک از پلاستیک بسیار محکم و مقاوم ساخته شده است. پاره شدن یا سوراخ شدن آن مشکل است. برخلاف سایر مواد ، محصولات بسته بندی شده به وسیله ی شیرینگ پک در معرض آفتاب یا سرمای شدید شکننده و ضعیف نمی شود. حتی پس از گذشت مدتی کیفیت بسته بندی شما افت نخواهد کرد.

دستگاه شیرینگ پک

مزیت های شیرینگ پک: عدم امکان دستکاری

از آنجا که محصول مهر و موم و در نهایت بسته بندی شده و شکل خود را حفظ می کند ، هرگونه دستکاری بلا فاصله قابل مشاهده است. به همین دلیل ، بسیاری از شرکت های دارویی در حال حاضر محصولات خود را از طریق شیرینگ پک بسته بندی می کنند ، و به علاوه تولید کنندگان مواد غذایی. برخی از انواع بسته بندی های شیرینگ پک که توسط بانک ها و سازمان های دولتی استفاده می شود ، هنگام کشیده شدن پلاستیک تغییر رنگ می دهند تا نشان دهند که مواد مهر و موم شده لمس شده اند.

قیمت مناسب

یکی دیگر از مزیت های شیرینگ پک قیمت مناسب آن است. در مقایسه با سایر بسته بندی های موجود ، شیرینگ پک می تواند یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه باشد. شیرینگ پک موارد بسته بندی شده را بدون استفاده از مواد حجیم اضافی مانند جعبه ها نزدیک هم نگه می دارد. فضای ذخیره شده صرفه جویی در هزینه است ، هم در ذخیره سازی و هم در حمل و نقل.

دستگاه شیرینگ پک

مزیت های شیرینگ پک: مارک تجاری

ویژگی اضافه شده به شیرینگ پک این است که می تواند با رنگ ها ، کلمات ، تصاویر و آرم هایی که محصولات شما را تبلیغ می کنند ، طراحی شود. از طبقه تولید شما تا زمانی که به کاربر نهایی برسد ، محصول شما فقط در پلاستیک بسته بندی نشده است بلکه در مارک تجاری شما پیچیده شده است. این یک ابزار بازاریابی است که می تواند آگاهی از برند شما را افزایش دهد و شما را در معرض دید مشتریان قرار دهد.

حفظ و ماندگاری

بسیاری از غذاهایی که باید نگهداری شوند ، چه برای حمل و نقل و چه افزایش ماندگاری ، به وسیله ی شیرینگ پک بسته بندی خواهند شد. این میتواند بهترین انتخاب برای بسته بندی این قبیل محصولات باشد.

دستگاه شیرینگ پک

مزیت های شیرینگ پک: راحتی

آخرین مورد از مزیت های شیرینگ پک راحتی آن است. موردی که شیرینگ پک را از سایر مواد بسته بندی بیشترجدا می کند. شیرینگ پک می تواند برای انواع پروژه ها و در هر اندازه ای استفاده شود. سیم های کوچک الکتریکی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض رطوبت ، بوسیله شیرینگ پک بسته بندی میشوند. قطعات بازی ، حتی آب نبات و سخت افزارها ، همه آنها را میتوان از این طریق بسته بندی کرد. حمل و نقل آسان در تریلرها و قطارها به وسیله ی شیرینگ پک امکان پذیر شده است. حتی برای جلوگیری از نشت مواد شیمیایی یا قرارگیری در معرض مواد خطرناک ، میتوانید روی شیرینگ پک حساب کنید.

دستگاه شیرینگ پک

چرا شیرینگ پک؟

شیرینگ پک فرآیند ساده ای است که فقط به دو مورد نیاز دارد:

  • نوع مناسب پلاستیک
  • گرما

فقط با یک رول کاغذ شیرینگ پک و منبع گرمایشی ، میتوانید بسته بندی ضد آب و محکمی داشته باشید. برای بسته بندی کردن هیچگونه محدودیتی در اندازه وجود ندارد. بنابراین شما راه حلی تصمینی برای محافظت از بزرگترین محصولات خود دارید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، پلاستیک بسته بندی قابل بازیافت است. وقتی کار با آن تمام شد ، می توانید آن را با کیسه های پلاستیکی دیگر بازیافت کنید. مزیت های شیرینگ پک میتواند حتی بیشتر از موارد گفته شده نیز باشد.

جدول مشخصات و مقایسه فنی

موارد استفاده مشترکمیانگین Shrink Rateمیانگین دمامشخصاتموادضخامت
کتاب های سنگین تر ، جمع شدن باند در اطراف محصولات بطری تا 20 پوند.30٪ -40٪275 درجه -325 درجه فارنهایتیک نوار ضخیم و بادوام که پس از حرارت اعمال می شود ، وضوح عالی سفت و محکم می شودپی وی سی100
برای حمل محصولات و بسته بندی محصولات تا 25 پوند استفاده می شود.30٪350 درجه -375 درجه فارنهایتلمس نرم با مقاومت خوب در برابر سوراخ شدن و مقاومت در برابر مهر و موم ، وضوح عالیپلی الفین100
محصولات سنگین تر تا 30 پوند ، در خروجی های بالا25٪ -35٪375 درجه -425 درجه فارنهایتپلی الفین با مقاومت بیشتر در برابر سوراخ شدن و مقاومت درزگیری ، وضوح عالیپلی الفین متقاطع100
بطری ها25٪ -35٪300 درجه -325 درجه فارنهایتنوارمحکم و محکم با مقاومت عالی در برابر پارگی و سوراخ شدن ، وضوح مناسبپی وی سی200
کاربرد سنگین از بطری آب به قایق و ساختمان20٪ یا کمتر300 درجه + فارنهایتنواری سنگین که می تواند از وضوح آن متفاوت باشدپلی اتیلن یا پلی پروپیلن2-20 میل