در مقاله اول ما به شش نکته ی مهم اشاره کردیم که در ادامه میخوانید. سه تا از آن ها را در این مطلب مورد بررسی قرار میدیم تا در زمینه انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب به شما کمک کنیم. در مقاله سوم که آخرین مقاله در این رابطه میباشد سه نکته ی آخر و نتیجه گیری را بررسی خواهیم کرد.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی در حال تبدیل شدن به یکی از دستگاه های مهم در خطوط تولید میباشد. از این رو انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. طبق تحقیقات صورت گرفته ، صنعت بسته بندی به شدت رو به رشد است. طی سال های آینده هم رشد این صنعت ادامه خواهد داشت. افزایش جمعیت ، افزایش درآمد ، تغییر سبک زندگی و اقتصاد رو به رشد از عوامل اصلی این موضوع است. سرمایه گذاری های هنگفت در صنایع غذایی ، محصولات بهداشتی و دارویی زمینه های گسترش را در این باره ایجاد می کند.

در این مطلب سه مورد از شش نکته ای که قبل تر گفته شد را میخوانید. این ها در رابطه با مواردی هستند که در انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب باید به آن ها توجه داشت.

دستگاه بسته بندی مناسب

تجربه شرکت سازنده دستگاه

تولید کننده دستگاه بسته بندی چه مدت در تجارت بوده است؟ سابقه آنها چگونه است؟ این امر در انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ساسان ماشین دارای بیش از سه دهه تجربه در زمینه استفاده از برنامه های مختلف در انواع مختلف صنعت است. از ابتدا ، ساسان ماشین به طور مداوم توانایی ها و پیشنهادات خود را افزایش داده. در نهایت ، امروزه بیشترین دامنه دانش را در بین تولید کنندگان دستگاه های بسته بندی در ایران ارائه میدهد.

دستگاه یسته بندی مناسب

ساخت مناسب دستگاه بسته بندی

آیا تامین کننده ماشین آلاتی را که به بازار عرضه می کند تولید می کند؟ یا این که یک فروشنده ماشین آلات بسته بندی است؟ همانطور که گفتیم ساسان ماشین بیش از سه دهه تولید کننده ماشین آلات بسته بندی است. همچنین شرکت ما توانایی ها و زیرساخت های کلاس جهانی را برای تولید ایجاد کرده است. این موضوع میتواند به شما این اطمینان را بدهد که دستگاه بسته بندی مناسب را از شرکت ما تهیه میکنید. تخصص در تولید اطمینان می دهد که ساسان ماشین بر ساخت و کیفیت محصولات آنها می فروشد.

ساسان ماشین همچنین راه حل های بسته بندی تولید شده توسط برخی از شرکت های بین المللی را به بازار عرضه می کنند. به ویژه برای برنامه های دارویی و محصولات بهداشتی.

طراحی مناسب دستگاه بسته بندی

ساسان ماشین شرکتی است که به طور مداوم برای بهبود پیشنهادات خود یا معرفی راه حل های نوآورانه برای کاربردهای خاص کار می کند. به عنوان مثال ، ساسان ماشین با دانش عمیق خود در مورد بازار و روند در حال پیشرفت آن ، سری تکنولوژی E-Line را ارائه داده است. همچنین SME در صنعت میان وعده ها – توسط شرکت ساسان ماشین توسعه داده شده است. به ویژه برای شرکت های نوپا این تکنولوژی ها میتوانند بسیار مفید واقع شوند. ساسان ماشین همچنین طیف وسیعی از سیستم های پرکردن را به منظور افزایش قابلیت انعطاف پذیری ماشین آلات بسته بندی طراحی کرده است. فقط پرکن را عوض کنید و دستگاه بسته بندی پودر شما به دستگاه بسته بندی محصول دانه ای یا چسبناک تبدیل می شود.