مزایا و نحوه ی کار دستگاه پرکن روتاری

در شرکت ساسان ماشین ما انواع دستگاه پرکن روتاری را طراحی و تولید می کنیم. این تنوع موجود در تولید باعث می شود تا کاملاً با نیازهای کسب و کار مشتریان سازگار شویم. برای بهینه سازی فرایندهای پر کردن ، ما دستگاه پرکن روتاری را تولید می کنیم که متناسب با نیاز شما باشد. ماشین آلات ما قطعا دارای سرعت و انعطاف پذیری عالی هستند.

دستگاه پرکن روتاری

دستگاه پرکن روتاری چه مزیت هایی اختیار شما قرار میدهد ؟

انواع دستگاه پرکن روتاری ساخته شده در شرکت ما  برای و رسیدن به بیشترین سرعت طراحی شده اند. همچنین اگر در کارخانه شما فضای کمی وجود دارد ، این دستگاه موجب صرفه جویی در فضای موجود میباشد. در میان مدل های متنوع این دستگاه ، ما پرکن های روتاری را نیز تولید میکنیم. این دستگاه ها می توانند تا پرکردن 50 محصول در دقیقه سرعت داشته باشند. از طرف دیگر ، ما مدل های دیگری را نیز پشتیبانی میکنیم که می توانند به سرعت 120 محصول در دقیقه برسند.

دستگاه اسپری پرکن روتاری چگونه کار میکند؟

استفاده از این دستگاه قطعا روشی سریع و کارآمد برای پر کردن اسپری های مختلف است. اسپری ها در امتداد یک نوار نقاله حرکت می کنند و با استفاده از یک فیدر به چرخ ستاره می رسند. سپس ظروف به قسمت اصلی پرکن منتقل می شوند. در ادامه ، هنگام حرکت در اطراف دستگاه ، پرشدن محصولات صورت خواهد گرفت. اطلاعات فنی و جزئی را میتوانید در اینجا بخوانید !

دستگاه پرکن روتاری

تنوع محصولات تحت پوشش دستگاه چگونه است؟

انواع مختلف اسپری ها از طریق دستگاه اسپری پرکن روتاری قابل پشتیبانی هستند. همچنین محصولات گوناگون و مختلف نیز توسط دستگاه های دیگر پر می شوند. بسته به نوع محصول ، ما می توانیم دستگاه مناسب با نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. هر نوع محصولی که شما قصد تولید آن را داشته باشید ، با دستگاه های ما قابل پر شدن هستند.

در شرکت ساسان ماشین ، ما به طور خیلی جدی به دقت سیستم دوز محصول اهمیت می دهیم. به همین دلیل است که ما برای هر نوع محصول سیستم های مختلف دوز ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، پرکن های آگر ، بسته به ویژگی های محصول ، همه متفاوت هستند. ما می توانیم یک کف پنوماتیک ، پیچ های مختلف ، نگهدارنده محصول و سایر برنامه ها را برای تضمین صحت محصولات استفاده کنیم.

دستگاه پرکن

نحوه دربندی در دستگاه پرکن روتاری چگونه است؟

پس از پر کردن ، دستگاه های پرکن روتاری می توانند با یک سیستم خطی ادغام شوند که دارای چندین سر درب دار است. این سیستم می تواند برای هر نوع از درب ها کاربرد خود را ارائه کند. سیستم لیدینگ یا درپوش عملیات بسته شدن را با فشار یا از طریق دیگری انجام می دهد.

همچنین ، ما مهر و موم و برچسب  به علاوه ی تمام عناصر لازم را ارائه می دهیم تا بتوانیم به مشتریان خود یک راه حل کامل و کاربردی که در دسترس باشد را ارائه دهیم. این موضوع به مشتریان ما اطمینان کامل از یک خط تولید بدون نقص را می دهد که توسط شرکت ساسان ماشین طراحی و تولید شده است.

دستگاه پرکن روتاری

افزایش چشمگیر بهره وری!

ساسان ماشین با تولید انواع دستگاه پرکن روتاری بسیاری از محصولات را تحت پوشش قرار میدهد. از جمله ، دستگاه اسپری پرکن روتاری که برای پرکردن انواع اسپری ها مناسب است. بیشتر اسپری های موجود در بازار از طریق دستگاه اسپری پرکن روتاری پر شده اند. این دستگاه می تواند تولید ها را در مقیاس های مختلف ، از کوچک گرفته تا بزرگ پشتیبانی کند. قبل از پا به عرصه گذاشتن پرکن های روتاری ، از دستگاه های دیگری استفاده میشد که قطعا امکانات و مزایای آن را نداشتند. اما برای بهبود بهره وری تولیدات ، مناسب ترین گزینه این مدل دستگاه ها بودند. به همین دلیل با ورود به عرصه تولید ، باعث پیشرفت چشمگیری در این عرصه شدند. دستگاه پرکن روتاری شرکت ساسان ماشین یک پرکن کاملا مناسب برای طیف وسیعی از محصولات است. همچنین ظرف های متنوع نیز توسط این دستگاه ها پشتیبانی می شوند.

دستگاه پرکن روتاری

تغییرات فنی ، باعث بالا رفتن کارایی دستگاه!

یک موتور سروو به جای طراحی کلاچ به علاوه ی ترمز سطح ورودی کامل ، دقت دستگاه و کنترل دقیقی که وجود دارد ، دستگاه را برای توزیع مقادیر مورد نیاز محصول فراهم می کند. سروو نرخ تولید بالا و هماهنگی با تجهیزات جریان بالا / پایین را فراهم می کند. سرعت ، دورها و نرخ تولید مستقیماً از صفحه کنترل صفحه لمسی تمام رنگی انتخاب می شود. با استفاده از این سیستم تنظیمات سنتی و در نتیجه زباله های محصول و ظرف از بین می رود.

همراه با پرکن های روتاری ، شرکت های دیگر اغلب یک Checkweigher را ادغام می کنند. این سیستم به عنوان کنترل کیفیت تولید عمل کند. ارتباط بازخورد Checkweigher  و پرکن تضمین می کند که وزن های هدف در کل طول یک دوره تولید مشخص ثابت می مانند.

انواع مدل ها ، تعداد نازل و نرخ تولید وعملکرد

300 محصول در هر دقیقه6 سر نازلCWM300R
200 محصول در هر دقیقه4 سر نازلCWM200R
150 محصول در هر دقیقه3 سر نازلCWM150R
100 محصول در هر دقیقهدو نازلCWM100R
50 محصول در هر دقیقهتک نازلCWM50R


در آخر

اگر به دنبال یک راه حل مناسب و کاربردی برای نیازهای خود در خط تولید هستید ، شرکت ما دقیقا همان چیزی که مد نظر شما است را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید از طریق دستگاه های پرکن و بسته بندی ما کسب و کار خود را بهبود ببخشید.

شرکت ساسان ماشین در بیش از سه دهه ای که دراین عرصه فعالیت داشته ، در زمینه ی دستگاه های پرکن روتاری پیشرفت بسیاری کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات دیگر درباره امکانات تخصصی دستگاه و برنامه تولید مناسب برای کسب و کار شما ، می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایید. ما قطعا از ارائه ی کمک های بیشتر به شما در این زمینه خوشحال خواهیم شد.