پرکن کپسولی

افزایش عمر دستگاه پرکن بسیار مهم است. اما چگونه می توان عمر دستگاه پرکن را افزایش داد؟ قطعا این میتواند یک مشکل جدی برای مشتری های این دستگاه باشد. هنگامی که فرایند پرکردن را به طور مداوم طی می کنیم، عمر دستگاه پرکن ده سال است. در نتیجه ، ما نمی توانیم روی خود تجهیزات مکانیکی مانور دهیم. عدم توجه به تعمیر و نگهداری منظم و موارد دیگر عمر دستگاه را به هشت سال یا کمتر کاهش میدهند. این امر خسارات اقتصادی زیادی برای ما به همراه داشته و ناراحتی زیادی برای کار ما ایجاد کرده است. در ادامه مطلب دستگاه پرکن را مورد بررسی قرار دادیم تا بفهمیم که چگونه میتوان عمر دستگاه پرکن را افزایش داد.

درک دستورالعمل ها برای افزایش عمر دستگاه پرکن

اول از همه ، قبل اینکه دستگاه پرکن را آماده به کار کنیم ، باید دستورالعمل های آن را بخوبی درک کنیم. ابتدا دستورالعمل ها را بخوانیم و با تنظیم و استفاده از دستگاه پرکن آشنا شویم. در رابطه با هدف ما بسیار مهم است که عملیات کاملا مطابق با کاربری دستگاه پرکن باشد.

تعمیر و سرویس دستگاه به طور منظم

مورد دوم این است که طبق دستورالعمل ها ، دستگاه به طور منظم تعمیر و نگهداری شود. بدنه دستگاه پرکن با روغن پاک می شود تا بدنه با لایه های روغن محافظت شود. این موضوع می تواند هوا را جدا کرده و از زنگ زدگی دستگاه پرکن جلوگیری کند. محافظت خوب از بدنه دستگاه پرکن برای افزایش عمر پرکن شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نوعی دستگاه پرکن

تمیز کردن دربند برای افزایش عمر دستگاه پرکن

با این حال ، ما همچنین باید به تمیز کردن لاک مهر و موم فشار گرم نیز بسیار توجه داشته باشیم. نباید مواد خارجی را روی آن نگه داریم. همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که دستگاه پرکن تا حد ممکن تمیز است. این گونه میشود از خوردگی ها برای مدت طولانی جلوگیری کرد.

بررسی مرتب برای جلوگیری از آسیب های ناشی از برق

چهارمین نکته در رابطه با این موضوع این است که دستگاه باید مرتباً بررسی شود. این بررسی برای این است که ببینیم آیا ارتباط و هماهنگی بین قسمتهای مختلف دستگاه خوب است یا خیر. اطمینان حاصل کنید که از برق به طور ایمن استفاده میشود. در غیر این صورت آسیب های ناشی از استفاده نادرست برق قطعا به افزایش عمر دستگاه پرکن ضربه خواهد زد.

دستگاه کیسه پرکن

عیب یابی به موقع دستگاه پرکن

پنجمین مورد در این رابطه است که وقتی خطایی رخ داد ، اول باید به موقع برق را خاموش کنیم. در صورت لزوم دکمه توقف اضطراری را فشار دهیم و پس از تورم درپوش را بلند کنیم. سپس باید ولتاژ را خاموش کنیم ، علت را بررسی کرده و دستگاه را عیب یابی کنیم. برخی موارد فنی از این قبیل میتوانند به شما کمک زیادی کنند.

استخدام تعمیر کارحرفه ای

و آخرین مورد! میدانید که در روند استفاده از دستگاه پرکن ، برخی از مشکلات کوچک اجتناب ناپذیر است.
هنگامی که مشکلی در دستگاه پرکن وجود دارد ، یک تیم حرفه ای برای تعمیر دستگاه خود استخدام کنید.