پرکن روتاری

پرکن روتاری ، پرکاربرد ترین دستگاه !

مزایا و نحوه ی کار دستگاه پرکن روتاری

در شرکت ساسان ماشین ما انواع دستگاه پرکن روتاری را طراحی و تولید می کنیم. این تنوع موجود در تولید باعث می شود تا کاملاً با نیازهای کسب و کار مشتریان سازگار شویم. برای بهینه سازی فرایندهای پر کردن ، ما دستگاه پرکن روتاری را تولید می کنیم که متناسب با نیاز شما باشد. ماشین آلات ما قطعا دارای سرعت و انعطاف پذیری عالی هستند.

Read More
دستگاه پرکن آیروسل

دستگاه پرکن آیروسل: چند نکته که باید هنگام خرید بدانید

دستگاه پرکن آیروسل

اگر تصمیم به خرید یک دستگاه پرکن آیروسل را دارید ، مواردی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. همانطور که برای سفارش هر کالای با ارزش باید از کیفیت و کارایی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین ، هنگام خرید دستگاه پرکن آیروسل ، این موضوع بسیار مهم است که آیا دستگاهی که قصد خرید آن را دارید ، مناسب کسب و کار شما هست یا خیر. به علاوه ضروری است که نوع مناسبی از دستگاه را برای کار خود تهیه کنید.

Read More

مزیت های شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک

شاید در مورد مزیت های شیرینگ پک خیلی چیز ها شنیده باشید. اما خب ، شیرینگ پک دقیقاً چیست و آیا چیزی است که برای شما قابل استفاده باشد؟

شیرینگ پک یک نوار پلاستیکی است که میتوانید آنرا دور اشیا ، بدون توجه به اندازه و شکل آن بپیچید. سپس گرما روی سطح اعمال می شود که باعث جمع شدن پلاستیک می شود. همانطور که این فرایند صورت میگیرد ، با شکل محصول مطابقت پیدا کرده و خود را مهر و موم میکند.

Read More

روش های شیرینگ پک در انواع بسته بندی

روش های شیرینگ پک در انواع بسته بندی به شما در کیفیت محصول کمک بسیاری میکنند. چگونگی انتخاب دستگاه شیرینگ پک مناسب برای کسب و کاری که در اختیار دارید میتواند بسیار چالش برانگیز باشد. دستگاه های بسته بندی و پرکن طیف ها و مدل های مختلفی دارند. همچنین هر کدام از این مدل ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. این موضوع باعث شده که دست شما برای انتخاب دستگاه مورد نظر کاملا باز باشد.

Read More
دستگاه شیرینگ پک

دستگاه های شیرینگ پک: نحوه عملکرد و مزایا

دستگاه بسته بندی مناسب

دستگاه های شیرینگ پک یک سرمایه گذاری مهم برای بسیاری از تولیدکنندگان ، انبارها و مراکز توزیع است. کاربرد های این مدل دستگاه به اپراتور این امکان را می دهد تا به راحتی و با تضمین محصول را با یک لایه محافظ بسته بندی کند.

Read More
دستگاه پرکن

پرکن چیست؟

پرکن چیست ؟

انواع مختلف این دستگاه را بشناسید !

پرکن چیست؟ چگونه کار می کند؟ ایده اصلی بسته بندی نوشیدنی های گازدار ، شیر و غیره چیست؟

دستگاه پرکن یک تجهیزات ضروری در صنعت تولید برای ارتقا کیفیت و کارایی محصولات در طی فرایند تولید است. از آنها معمولاً برای بسته بندی مواد غذایی یا نوشیدنی استفاده می شوند. اما با استفاده از این مدل ماشین آلات بسته بندی بسیاری از محصولات دیگر نیز گسترش می یابد.

Read More
دستگاه آیروسل

آیروسل

دستگاه آیروسل

پرکن آیروسل مخصوص محصولاتی است که در محفظه ای دارای دریچه مهر و موم شده است. همچنین محصولات در یک فرم از پیش تعیین شده تحت فشار پیشرانه خارج شده و استفاده می شوند. این محصول به صورت اسپری استفاده می شود. محل خروجی می تواند گاز ، مایع یا جامد باشد و شکل خارج می تواند مه ، کف یا پودر باشد.

Read More
دستگاه پرکن خامه و خمیر

دستگاه پرکن خامه و خمیر

دستگاه پرکن خامه و خمیر

دستگاه پرکن خامه و خمیر از دستگاه های پرکاربرد در صنعت است. از این دستگاه ها برای پر کردن محصولات مختلف با ویسکوزیته بالا استفاده می شود. پرکن خامه و خمیر بسته بندی های مختلف مانند بطری و قوطی را شامل می شوند. ظرفیت این دستگاه 600-1000 در ساعت است. موارد زیر برخی از محصولاتی هستند که باید در چنین بسته هایی پر شوند:

Read More
دستگاه بسته بندی مناسب

نحوه انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب (3)

دستگاه پرکن پیستونی

این سری مقالات در رابطه با انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب در سه بخش نوشته شده است. در بخش اول به طور کلی دستگاه های بسته بندی را مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه به شش نکته ی مهم درباره ی انتخاب این نوع دستگاه ها اشاره کردیم. در بخش دوم ، به بررسی سه مورد از شش نکته ی گفته شده پرداختیم. در این مقاله که بخش آخر این سری مقالات میباشد ، سه نکته ی آخر را مورد بررسی قرار میدهیم. 

Read More
دستگاه بسته بندی مناسب

نحوه انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب (2)

در مقاله اول ما به شش نکته ی مهم اشاره کردیم که در ادامه میخوانید. سه تا از آن ها را در این مطلب مورد بررسی قرار میدیم تا در زمینه انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب به شما کمک کنیم. در مقاله سوم که آخرین مقاله در این رابطه میباشد سه نکته ی آخر و نتیجه گیری را بررسی خواهیم کرد.

Read More