دستگاه مخصوص بطری

گزینه های سفارشی

هر مشتری دارای ترکیباتی ویژه و خاص برای محصول و ظرف است. ما به طور معمول دستگاه های خود را سفارشی تولید می کنیم تا ظروف تخصصی و ترکیبات محصولات مورد نظر را ارائه دهیم. همچنین ما در ادغام محصولات خود در خطوط بسته بندی موجود مهارت داریم.

یافتن بهترین دستگاه پرکن بطری

در اینجا عواملی وجود دارد که باید هنگام جستجو برای انتخاب درست دستگاه پرکن بطری برای خط تولید مورد توجه قرار گیرد. انتخاب دسنگاه پرکن بطری با توجه به مشخصات محصول شما انجام می شود، گرانروی اصلی ترین معیار است. کره بادام زمینی همانند استون توسط دستگاه پرکن مایعات در بطری قرار داده می شود. کره بادام زمینی و استون هر دو مایعات هستند اما در انتهای مخالف محدوده ی ویسکوزیته قرار دارند. دستگاه بسته بندی بطری مورد نیاز برای انتقال کره بادام زمینی به داخل بطری بسیار متفاوت تر از دستگاه پر کن بطری ای است که برای استون استفاده می شود.

چه نوع تجهیزات پرکن برای ویسکوزیته محصول و سایر مشخصات محصول شما مناسب است؟

چهار فناوری مختلف که پایین گفته شده وجود دارد.

پیستون

جریان زمان دار

جریان اندازه گیری شده و سرریز

بهتر است کره بادام زمینی توسط یک پرکن پیستونی که محصول را گرم نگه می دارد و در نتیجه ویسکوزیته کمتری دارد، پر شود. همه جیز توسط یک سیلندر پنوماتیک قوی اداره می شود. از طرف دیگر، استون می تواند به درون یک ماده پر کن سرریز تغذیه شود.

پرکن حجمی

دراین نوع پرکن پیستون، قطر پیستون و طول ضربه حجم محصول پر شده درون بطری را تعیین می کند. طول ضربه را تغییر دهید تا مقدار متفاوتی از محصول در ظرف پر شود.

پرکن جریان دار

روغن های سبک و محلول های آبی در این نوع دستگاه ها به خوبی کار میکنند.

پرکن جریان سنج

برای تحویل محصول در حجم ثابت که با چرخش های شافت پمپ تعیین می شود ، از پمپ دنده ای یا لوب استفاده کنید. این نوع دستگاه پر کننده جریان اندازه گیری شده به محصولات ضخیم تر و بدون ذرات موجود در مایع وام می دهد.

پرکن سرریز

از سیستم پرکن سرریز برای روغن های سبک و محصولات آبی استفاده میشود. این محصولات نیز باید در سطح یکسان پر شوند.

انتخاب بطری

انتخاب بطری مرحله بعدی هنگام طراحی سیستم پرکن مایعات است. اگر یک ظرف جدید انتخاب کنید، زمان طراحی و آزمایش دستگاه را افزایش می دهید.

Read More

شش مزیت سرمایه گذاری بر روی دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات صنعتی نوع رایجی از دستگاه های پرکن است که به خط تولید صنعت نوشیدنی کمک زیادی می کنند. از این دستگاه های پرکن می توان برای انواع مختلفی از نوشیدنی هایی که در بطری پر میشوند استفاده کرد. با ویژگی های متعدد آن ، آنها می توانند هزینه ها را به طور موثر کاهش دهند. در اینجا شش مزیتی وجود دارد که این ماشین ها می توانند برای کسب و کار شما داشته باشند.

شش مزیت دستگاه پرکن مایعات در خطوط مونتاژ بطری

 1. سازگاری

پرکردن ظروف به طور دستی می تواند منجر به یکسان نشدن مقدار محصول درون ظرف شود. وقتی نوبت به بطری می رسد، مقدار آن باید دقیق باشد. ابزار اندازه گیری میتواند کمک کند، اگرچه استفاده از آنها باعث کندی تولید می شود.

دستگاه پرکن مایعات هر بطری را با همان مقدار و بدون ذره ای خطا پر میکند. این دستگاه ها به گونه ای کار می کنند که هر محصول را دقیقاً براساس حجم، وزن، سطح و سایر اندازه گیری های مطرح پر کنند.

 1. افزایش سرعت تولید

دستگاه پرکن مایعات قابلیت پرکردن چندین ظرف را به طور همزمان دارد. سرعت پرکردن دستگاه به ویسکوزیته مایع بستگی دارد. به طور متوسط​​، یک ماشین با شانزده سر پر می تواند با سرعت 120 بطری در دقیقه کار کند که می تواند هزاران بطری را هر روز پر کند

 1. سیستم عامل های ساده

ممکن است در نگاه اول کار با دستگاه پرکن مایعات صنعتی دشوار به نظر برسد، اما سیستم عامل هایی ارائه شده که با گذشت زمان به راحتی قابل یادگیری هستند. برخی از دستگاه های بطری سازی برای تغییر یک بطری به بطری دیگر به تنظیمات بسیار ساده ای نیاز دارند. سایر مدل ها به پرکن های روتاری مجهز هستند. دستگاه پرکن دارای تنظیمات ورودی مانند زمان نمایه سازی، زمان پر شدن و سرعت پمپ هستند.

 1. استفاده طولانی مدت

دستگاه های پرکن مایعات صنعتی ساخته شده اند تا برای تولیدات طولانی بدون هیچ گونه فرسودگی دوام داشته باشند. این تضمین می کند که می توانید کسب و کار خود را برای مدت طولانی ادامه دهید. با بررسی های صحیح، تعمیر  ماهانه و مواردی از این قبیل می توانید در هزینه های روزانه صرفه جویی کنید.

 1. همه کاره بودن

دستگاه های پرکن فقط نوع مشابه محصول را در همان نوع بطری پر نمی کنند. وقتی تنظیمات درست باشد، این دستگاه میتواند هر نوع محصول را در هر اندازه گیری خاص پر کنند. این دستگاه ها قادر به پر کردن هر نوع از مایعات هستند که به نفع شرکت هایی است که چندین خط تولید را اداره میکنند.

 1. مقیاس پذیری

وقتی تولید با رشد کسب و کار سنگین تر میشود، دستگاه پر کن بطری را می توان بدون جایگزینی دستگاه، ارتقا داد. ، بیشتر دستگاه های پرکن صنعتی، با توجه به مدل دستگاه با چهار تا شش سر پرکن کار می کنند. این می تواند با گذشت زمان اضافه شود. بعضی از مدل ها تا شانزده عدد سر پرکن دارند.

Read More

راه حل های ساسان ماشین برای بسته بندی محصولات پودری

ساسان ماشین طیف وسیعی از دستگاه بسته بندی پودر را برای طیف گسترده ای از پودرهای روان و بدون جریان در صنایعی مانند محصولات مواد غذایی، داروخانه ها و سایر صنایع ارائه می دهد.

دستگاه بسته بندی پودر مواد غذایی

دستگاه بسته بندی پودر قهوه

دستگاه بسته بندی پودر مواد شوینده

دستگاه بسته بندی پودر شیر

ساسان ماشین برای هر نیاز یک راه حل مناسب دارد.

اگر چه یک دستگاه ممکن است نتواند همه پودرها را بسته بندی کند، دستگاه بسته بندی پودر ساسان ماشین همه کاره هستند و یک دستگاه می تواند چندین برنامه پودر را با تغییر آسان کنترل کند.

قالب های مختلف بسته بندی پودر

ساسان ماشین به روش های مختلف راه حل هایی برای بسته بندی اتوماتیک پودرهای بسته بندی ارائه می دهد:

کیسه های کوچک و کیف های دستی: این کیسه های کوچک انعطاف پذیر به عنوان اندازه های یک نفره محبوب می شوند، از نظر اقتصادی، قابل حمل بودن آن ها و ضایعات کمی که از خود بر جای میگذارند از ارزش بالایی برخوردار است. دستگاه بسته بندی کیسه ای پودر ساسان ماشین نیز زنجیره ای از کیسه های سوراخ دار را ارائه می دهد.

کیسه های بالش: کیسه بالش ساده ترین و رایج ترین راه حل برای بسته بندی خرده فروشی پودرها است. برای بسته بندی مقادیر کمتر مقرون به صرفه بوده و مخصوصاً محبوب هستند.

کیسه های عمودی: این نوع کیسه ها نیز انواع مختلفی را در بر میگیرند.

دوی پکس: این کیسه های ایستاده واقعاً محبوب هستند و می توان آنها را با زیپ یا بدون آن تهیه کرد.

بسته بندی کواد سیل: این بسته بندی برای مقادیر بیشتری از محصولات مانند چای و قهوه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به این که طراوت و عطر پودر را برای مدت طولانی تر حفظ می کند معروف است.

کیسه ای: معمولاً برای چای، قهوه و ادویه جات استفاده می شود، پودر در بسته های یکبار مصرف کمی بسته بندی می شود و سپس در بسته بندی های بزرگتر با هم بسته بندی می شود.

قوطی ها: قوطی ها و قلع های فلزی یا پلاستیکی کامپوزیت برای محصولاتی مانند نوشیدنی های بهداشتی، غذای کودک، پودرهای پزشکی و موارد دیگر محبوب هستند.

بطری ها و شیشه ها: در صورت درخواست برای یک بسته بندی مقاوم در برابر رطوبت و محصولی که از استحکام بالایی برخوردار باشد، این نوع بسته بندی انتخاب درستی است.

سرعت این بسته بندی کاملا تضمین شده است.

Read More

فناوری و دستگاه بسته بندی پودر برای ارتقا سود کسب و کار شما

انواع مoتلف پودر در بازار فراوان است. نمونه هایی از آنها را مشاهده میکنید:

 ادویه جات

ترشی جات

ماسالا

آرد

نوشیدنی هایی مانند قهوه

محصولات خانگی مانند شوینده و سفید کننده

داروهای پودری

محصولات بهداشتی مانند مواد مغذی

شیرین کننده ها

نوشیدنی های بهداشتی و مواد شیمیایی مانند آفت کش ها

کودها

پوشش های پودری و دیگر موارد

ما در زندگی روزمره از لیست بی پایان پودر استفاده و مصرف می کنیم.

بدیهی است که با رقابت فعلی موجود در بازار، شرکت های تولیدی باید راهی برای انتقال محصول پودری خود با کیفیت، بهداشت و طراوت کافی و تحویل آن به مصرف کنندگان نهایی پیدا کنند.

آنها همچنین باید برند خود را در قفسه های خرده فروشی جذاب کنند. روند خسته کننده بسته بندی دستی به تدریج منسوخ می شود زیرا دستگاه های بسته بندی اتوماتیک روش بهتری را برای بسته بندی محصولات ارائه می دهند.

دستگاه بسته بندی اتوماتیک چگونه به سود بیشتر در کسب و کار شما کمک میکند

دستگاه بسته بندی پودر می تواند از راه های مختلفبه سود بیشتر در کسب و کار شما کمک کند:

ارزش برند بهبود یافته: بسته بندی انعطاف پذیر، تولید قالب ها و طرح های متنوع کیسه ای را به وجود می آورد تا برند شما برجسته شود. از این گذشته، ارائه و جذابیت در قفسه های فروشگاه ها برای جذب مصرف کنندگان  بسیار مهم است.

ماندگاری بیشتر: دستگاه های بسته بندی پودر به محافظت و حفظ طعم و طراوت پودر کمک می کنند که به نوبه خود باعث افزایش ماندگاری محصول می شود.

قابلیت اطمینان و عملکرد بیشتر: فرایندهای دستی دارای نقایصی هستند. با اتوماسیون فرآیند بسته بندی، کارهای مختلف مانند پرکردن، دربندی، آب بندی و برچسب زدن با سرعت و دقت بیشتری انجام می شود. مداخله کمتر انسان احتمال خطا های انسانی را کاهش می دهد. این اتوماسیون اطمینان و ثبات روند بسته بندی پودر را تضمین می کند.

تولید مقرون به صرفه: در حالی که دسنگاه بسته بندی اتوماتیک پودر سرمایه گذاری عظیمی را در بر دارد، در طولانی مدت، این ماشین ها به شما امکان می دهند سریعتر به ظرفیت تولید خود برسید. هزینه های کار کاهش می یابد و خطاهای انسانی برطرف می شود.

Read More

انواع بسته بندی (بخش اول)

واضح است که بسته بندی نقش زیادی در ارزش ادراک شده یک محصول دارد و به طور کلی ، صنعت بسته بندی در سال های گذشته نسبت به نوآوری های مداوم در فناوری قابل حمل ، تغییر زیادی نکرده است. با وجود تمام بسته بندی ها و گزینه های جعبه موجود در بازار امروز ، انتخاب مناسب ترین راه حل بسته بندی برای محصول شما اغلب دشوار می شود. بیایید نگاهی بیندازیم به انواع مختلف گزینه های بسته بندی که می توانید برای افزایش محصول و تجربه مشتری خود استفاده کنید!

 1. جعبه های مقوایی

مقوا ماده ای مبتنی بر کاغذ است که سبک ، در عین حال محکم است. برای ایجاد اشکال و ساختارهای سفارشی می توان آن را به راحتی برش داد و دستکاری کرد. این ویژگی ها استفاده از آن در بسته بندی های شخصی را ایده آل می کند. این ماده با تبدیل مواد الیافی که از چوب یا از کاغذهای زاید بازیافتی به خمیر کاغذ تبدیل می شوند و سپس سفید شدن آنها ساخته می شود. بسته بندی مقوایی در درجه های مختلفی ارائه می شود که هر کدام برای نیازهای مختلف بسته بندی مناسب است.

از مقوا SBS (یا سولفات سفید شده جامد) می توان برای بسته بندی مواد آرایشی ، داروها ، شیر و آب میوه ، مواد آرایشی ، مواد غذایی منجمد و سایر موارد استفاده کرد. انتخاب بسته بندی مقوایی کرافت یا CUK (کرافت بدون روکش سفید) برای کسانی است که ظاهر طبیعی و سازگار با محیط زیست را برای کاغذهای بازیافتی که برای کاربردهای بسته بندی مشابه قابل استفاده است ترجیح می دهند. اغلب دیده می شود که کرافت مقاومت کمتری در برابر رطوبت دارد و باعث می شود برای محصولات مرتبط با مواد غذایی یا بسته بندی کالاهای منجمد کمتر مناسب باشد. با ترکیب مناسب گزینه های طراحی ، بسته بندی مقوایی می تواند بدون قیمت بالا در سطح بالایی به نظر برسد.

 1. جعبه های راه راه

جعبه های موج دار به سادگی به مواردی اطلاق می شود که به عنوان معمول شناخته می شوند: مقوا. جعبه های موج دار جعبه هایی است که بسیاری احتمالاً “مقوایی” می دانند زیرا جعبه های بزرگ حمل و نقل ، کفش و انبار را تولید می کند. آنچه بسیاری از مردم متوجه آن نیستند این است که جعبه های راه راه نیز بسته به دوام و مقاومت جعبه در انواع مختلف وجود دارد. شناسایی یک ماده موج دار خاص ، آسان است. چگونه مواد را تعیین می کنید؟ از طریق راه راه آن (که به آن فلوت نیز می گویند). شناسایی یک ماده راه راه آسان است. این شامل 3 لایه کاغذ ، یک آستر خارجی ، یک آستر داخلی و یک محیط راه راه است (همچنین به عنوان فلوت شناخته می شود). محیط راه راه که به آن قدرت و استحکام می بخشد.

ماده اولیه اصلی که برای ساخت صفحه راه راه استفاده می شود بیشتر کاغذهای بازیافتی است که روی ماشین آلات بزرگ با دقت بالا و معروف به راه راه ساخته می شود. این نوع تخته ها می توانند به عنوان منبع فیبر خمیر ، بارها و بارها مورد استفاده مجدد و بازیافت قرار گیرند. تخته های موج دار انواع مختلفی دارند ، تک رو ، دو رو (تک جداره) ، دو جداره و سه جداره. می توان از آنها برای تهیه بسته بندی با ویژگی ها ، عملکردها و مقاومت های مختلف استفاده کرد. تخته برش داده شده و در اندازه ها و شکل های مختلف تا می شود تا به بسته بندی راه راه تبدیل شود. سایر کاربردهای بسته بندی تخته موج دار شامل بسته بندی خرده فروشی ، جعبه های تحویل پیتزا ، بسته های کالاهای کوچک مصرفی و غیره است.

 1. جعبه های پلاستیکی

از پلاستیک در طیف وسیعی از محصولات از سفینه های فضایی گرفته تا گیره های کاغذی استفاده می شود. تعدادی از مواد سنتی مانند چوب ، چرم ، شیشه ، سرامیک و غیره قبلاً با پلاستیک جایگزین شده اند.

بسته بندی جعبه های پلاستیکی از مزایای بسیاری برخوردار است که می توان آنها را بازیافت کرد و به طور کلی دوام بیشتری نسبت به جعبه های مقوایی دارند. ظروف پلاستیکی بسته بندی نشده هوا می توانند به حفظ کیفیت غذا و از بین بردن هرگونه آلودگی کمک کنند. بسته بندی پلاستیکی نیز به راحتی شکسته نمی شود و می توان آن را در شرایط شدید با غذا ذخیره کرد.

دلیل دیگر اینکه چرا پلاستیک گزینه ای محبوب برای بسته بندی مواد است ، به دلیل توانایی در نمایش محصول از هر زاویه و بدون باز کردن لزوما بسته بندی است. همچنین انعطاف پذیر ، سبک وزن است و می تواند با استفاده از فیلم یا پوشش برای بهبود ظاهر بسته بندی استفاده شود.

برخلاف تصور رایج ، پلاستیک در واقع قابل بازیافت است ، به این معنا که برای تولید پلاستیک جدید ، در مقایسه با شیشه و سایر مواد ، انرژی کمتری لازم است. از همه بهتر ، بسیار مقرون به صرفه است!

 1. جعبه های سفت و سخت

مطمئنم که شما همیشه از نوع جعبه ای که برای بسته بندی آیفون استفاده می کردند یا آن کالاهای لوکس خرده فروشی مانند رولکس ، تیفانی و شرکت و مارک جیکوبز ، تعجب کرده اید. این حس را دارید که نوعی کارتن است اما به دلیل ظاهر با دوام و ممتاز هنوز مطمئن نیستید. به این نوع مواد مقوایی جعبه صلب گفته می شود.

یک جعبه سخت از مقوای بسیار متراکم ساخته شده است که 4 برابر ضخیم تر از مقوا مورد استفاده در ساخت یک کارتن تاشو استاندارد است. ساده ترین نمونه جعبه های سفت و سخت در دنیای واقعی جعبه هایی است که آیفون ها و آیپدهای اپل را در خود جای داده اند ، که جعبه های سفت و سخت 2 تایی هستند.

در مقایسه با جعبه های مقوایی و راه راه ، جعبه های سفت و سخت قطعاً از گران ترین سبک های جعبه هستند. در جعبه های سفت و سخت معمولاً نیازی به قالب هایی نیست که ماشین آلات گران قیمت یا عظیم باشند و اغلب دست ساز هستند. غیر قابل جمع شدن آنها همچنین در هنگام حمل و نقل حجم بالاتری به آنها می دهد که به راحتی هزینه حمل و نقل بالاتری را متحمل می شوند.

این جعبه ها معمولاً در بازاریابی لوازم آرایشی ، جواهرات ، فناوری و مدل های لوکس سطح بالا مورد استفاده قرار می گیرند. به راحتی می توان ویژگی هایی مانند سکوها ، پنجره ها ، درب ها ، لولاها ، محفظه ها ، گنبدها و نقش برجسته را در یک جعبه سخت قرار داد.

Read More

انواع بسته بندی (بخش دوم)

 1. بسته بندی نئوپان

از بسته بندی نئوپان در صنایعی مانند الکترونیکی ، پزشکی ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی و نوشیدنی استفاده می شود. نئوپان در اصل نوعی مقوا است که از انبار کاغذ ساخته شده ساخته می شود. به راحتی قابل برش ، تا شدن و شکل گیری است. این یک گزینه بسته بندی مقرون به صرفه برای محصولات شما است.

این چگالی مختلف دارد و مقاومت آن با توجه به چگالی زیاد ماده تعیین می شود. اگر می خواهید تصاویر به طور مستقیم روی نئوپان چاپ شوند ، می توانید نئوپان را با سولفات سفید کننده و با CCNB (Clay Coated News Back) درمان کنید که باعث دوام بیشتر مواد می شود.

اگر تجارت شما با وسایل سنگین سروکار دارد ، نمی توانید از بسته بندی نئوپان استفاده کنید ، زیرا ورق نئوپان یک ماده سبک است و برای بسیاری از اقلام مواد غذایی مانند غلات ، ترقه ، جعبه دستمال و غیره ساخته شده است. همچنین ، اگر محیط ذخیره سازی با رطوبت سنگین باشد ، نئوپان می تواند به راحتی ضعیف شود و منجر به تغییر رنگ و انبساط شود.

 1. کیف های پلی

یک کیسه پلی ، که به آن کیسه یا کیسه پلاستیکی نیز معروف است ، از پارچه فیلم پلاستیکی نازک و نازک تولید می شود. این یکی از انواع رایج بسته بندی است و می تواند طیف گسترده ای از محصولات از جمله مواد غذایی ، گل ، مواد زائد ، مواد شیمیایی ، مجلات و غیره را حمل کند.

کیف های پلی با دوام و در عین حال سبک ، قابل استفاده مجدد و انعطاف پذیر هستند. از آنجا که ساخت کیف های پلی از لحاظ ساختاری ساده است ، می توان آن را از نظر طراحی ، سبک و اندازه کاملاً سفارشی کرد اما همچنان مقرون به صرفه است. بازیافت پلاستیک بسته به نوع ساخت و ساز نیز با کیسه های پلی امکان پذیر است. بیشتر کیف های پلی با ویژگی های امنیتی ، ضمیمه های نوار ، سوراخ های آویز و دستگیره های حمل ساخته می شوند تا مطمئن شوید محصولات از امنیت خوبی برخوردار هستند و از نظر بصری برای مشتری جذاب هستند.

 1. کیسه های مهر و موم شده فویل

کیسه های مهر و موم شده فویل به طور معمول در اکثر بسته بندی های قهوه و چای دیده می شود. چرا؟ این محصولات را برای حفظ عطر و طعم متراکم نگه می دارد ، از آن در برابر باکتری محافظت می کند و به افزایش ماندگاری کمک می کند. به غیر از غذا ، از کیسه های مهر و موم شده فویل برای بسته بندی محصولات ملافه و لباس نیز استفاده می شود. این فرآیند شامل حذف اکسیژن از کیسه برای محکم نگه داشتن پارچه و جلوگیری از رشد قارچ ها و باکتری های دیگر است. آجیل ، غلات ، ماهی دودی ، پنیر و گوشت های پخته شده نیز با کیسه های بسته شده با فویل بسته بندی می شوند تا از فساد جلوگیری کنند.

Read More

ساسان ماشین

روش های زیادی برای تحویل کیسه های خیره کننده به قفسه های فروشگاه یا خرده فروشی ها و به مشتریان وجود دارد. یکی از متداول ترین روش های بسته بندی محصولات غذایی خرید کیسه های از قبل ساخته شده و پر کردن آنها (یک بار پر شدن ، بسته شدن) است.

با گذشت زمان ، فرآیند دستی پر کردن کیسه های از پیش ساخته شده بیش از حد دست و پا گیر و کند خواهد شد ، بنابراین منجر به افزودن اتوماسیون به فرآیند بسته بندی شما می شود.

در دستگاه sasan ما طیف گسترده ای از دستگاه های اتوماتیک کیسه سازی را تولید و عرضه می کنیم تا کیسه های از پیش ساخته شده را پر و مهر و موم کنیم تا بتوانید محصولات بیشتری تولید کنید!

دستگاه بسته بندی کیسه ای از قبل ساخته شده به اپراتور این امکان را می دهد تا دسته ای از کیسه های از قبل ساخته شده را درون دستگاه کیسه بارگذاری کرده و اجازه دهد بقیه کارها را انجام دهد. دستگاه بسته بندی اتوماتیک (مانند کیسه های Swifty ، Bingo ، Zippy و VS ما) به طور خودکار یک کیسه را باز می کند ، آن را با محصول خود پر می کنید و قسمت بالای کیسه را در یک دستگاه بسته می کنید. این فرآیند به میزان قابل توجهی بهره وری را افزایش می دهد زیرا مدل های سطح ورودی ما می توانند تا 600 کیسه در ساعت و مدل های با سرعت بالا تا 3000 کیسه در ساعت پر کنند که برای بارگذاری کیسه ها فقط به یک نفر نیاز دارد.

کیسه های از پیش ساخته شده را می توان تقریباً در هر کجا خریداری کرد و در اشکال ، اندازه ها و مواد مختلفی از جمله کیسه های ایستاده ، کیسه های بالش ، کیسه های گاست دار ، با زیپ های ما بدون پلی اتیلن یا مواد چند لایه وجود دارد. مهم این است که مطمئن شوید محلول بسته بندی خودکار که انتخاب می کنید با ویژگی های پیکربندی کیسه نهایی شما مطابقت دارد.

Read More

انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب برای مشاغل خود

اگر در دنیای ماشین آلات بسته بندی تازه وارد هستید ، به احتمال زیاد در ابتدا طیف وسیعی از تجهیزات و اصطلاحات کاملا گیج کننده خواهید بود! هدف ما این است که مشتریان خود را از طریق این فرآیند راهنمایی کنیم و به آنها کمک کنیم تا تفاوت در انواع بسته بندی و نحوه اطمینان از انتخاب دستگاه مناسب برای تجارت خود را درک کنند.

وقتی برای اولین بار با مشتریان ملاقات می کنیم واقعاً دوست داریم محصول آنها را بشناسیم. این به ما کمک می کند تا مطمئن شویم که آنها بهترین ماشین را برای نیازهای فعلی و آینده محصولات خود انتخاب می کنند. برخی از ملاحظات اصلی عبارتند از:

سرعت! در حال حاضر چقدر سریع بسته بندی می کنید و دوست دارید چقدر سریع بسته بندی کنید؟ عوامل مختلفی از جمله سرعت تولید سریع محصول واقعی در این امر تأثیرگذار است – اگر شما فقط می توانید محصول کافی برای 10ppm داشته باشید ، هیچ دستگاه پر کننده کیسه ای وجود دارد که بتواند 50 بسته در دقیقه (ppm) را پر کند. تحقق سفارش – مهم است که سطح فعلی تجارت خود را در برابر رشد پیش بینی شده تجزیه و تحلیل کنید. سرعت کسب و کار شما چقدر سریع است؟ آیا سفارش بزرگی در دست راه دارید؟ از دیگر عواملی که در سرعت تأثیر می گذارد انواع محصولات بسته بندی شده ، مواد بسته بندی انتخاب شده و نحوه آب بندی محصول است.

آیا محصول شما خشک ، مرطوب ، جریان سریع ، جریان کند ، سبک ، سنگین است؟ آیا الزامات بهداشتی خاصی دارد ، به عنوان مثال لبنیات یا دارویی. همه این موارد بر نوع دستگاه پرکننده مورد نیاز شما و سرعت بسته بندی محصول خود تأثیر می گذارد. همچنین نوع بسته بندی را که می توانید استفاده کنید تعیین می کند.

نوع بسته بندی – کیف یا بالش ، پلاستیک یا کاغذ. مردم چگونه از محصول شما استفاده خواهند کرد؟ آیا شما نیاز به تولید طیف وسیعی از کیسه های با اندازه های مختلف دارید – در این صورت شاید مهم باشد که بتوانید به راحتی کیسه ای را که بسته بندی می کنید تغییر دهید. دستگاه های پر کننده کیسه ای ما بسیار آسان هستند که به سرعت از روی اندازه تغییر می کنند.

محصول شما چگونه به فروش می رسد؟ آیا آن را به قلاب ها آویزان می کنند یا به صورت ایستاده در قفسه ها قرار می دهند؟ ما می خواهیم که به سخت کوشی شما پاداش داده شود و محصول شما به اندازه چشم انداز شما نسبت به آن شگفت انگیز به نظر برسد. همه مشتریان ما کارآفرینانی هستند که ایده های بزرگی برای تجارت خود دارند – اگر محصول شما بخشی به نظر می رسد ، شانس موفقیت آن بسیار بیشتر است. بعضی اوقات مشتری های ما با دانستن اینکه دقیقاً چه می خواهند به ما مراجعه می کنند و بار دیگر با آنها کار می کنیم تا بهترین راه حل را پیدا کنیم. یک نقطه شروع خوب این است که شرکت بسته بندی ، وب سایت Lanker Pack را مشاهده کنید ، ما توزیع کنندگان بسته بندی فوق العاده آنها هستیم.

حرکت از بسته بندی دستی به اتوماسیون اغلب می تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد ، بنابراین مهم است که تا حد ممکن آماده باشید. توصیه می کنیم به محض اینکه فکر می کنید نیازهای کسب و کار شما تغییر می کند ، جستجوی ماشین بسته بندی جدید را شروع کنید. به این ترتیب به محض آماده شدن کار آماده خواهید بود دستگاه پرکن جدید خود را سفارش دهید.

Read More

5 نوع مختلف دستگاه پرکن

اگر صاحب مشاغلی هستید که به پرکن کیسه ها یا بطری ها با غذا ، نوشیدنی یا سایر محصولات احتیاج دارید ، باید در دستگاه پرکن سرمایه گذاری کنید. این نوعی دستگاه بسته بندی است که می تواند به طور مداوم هزاران ظرف را با مواد خاص تا حد معینی پر کند.

در حالی که فن آوری های مختلفی برای پرکن ماشین آلات در بازار موجود است ، شما باید در تجهیزات مناسب ترین نیاز برای پاسخگویی به نیازهای شرکت خود سرمایه گذاری کنید. دستگاه پرکننده مناسب می تواند خط تولید شما را بهبود بخشد ، فروش را افزایش دهد و به موفقیت در کسب و کار کمک کند.

برای راهنمایی شما در مورد سرمایه گذاری در اینجا ، 5 نوع دستگاه پرکننده آورده شده است

5 نوع دستگاه پرکن

 1. ماشین آلات پرکن مایع

دستگاه های پرکن مایعات که به آنها ماشین های پر کننده جریان نیز گفته می شود ، معمولاً در صنعت نوشیدنی استفاده می شود. این مقدار دقیق محصولات مبتنی بر مایع را که برای ظروف مختلف مانند بطری ، کارتن ، قوطی یا فنجان مورد نیاز است توزیع می کند.

در اینجا انواع متداول تجهیزات پرکن مایعات وجود دارد:

ماشین آلات دستی برای پرکن مایعات – همانطور که از نامش پیداست ، این نوع دستگاه های پرکن مایعات به برق احتیاج ندارند و صرفاً به کار دستی متکی هستند. این به افزایش دقت و سرعت خروجی در مقایسه با ریختن مایع با دست کمک می کند. دستگاه دستی پرکن مایعات برای تولید در مقیاس کوچک یا آزمایشگاه مناسب است.

ماشین آلات پرکن مایعات نیمه اتوماتیک – این دستگاه به طور معمول از سرنگ ، پیستون و نازل برای اطمینان از عملکرد قطره صفر استفاده می کند. این نوع دستگاه پرکن مایعات می تواند تقریباً با انواع مایعات از جمله شوینده های تمیز کننده و محصولات دارویی کار کند.

ماشین آلات پرکن مایعات کاملاً خودکار – این نوع دستگاه پرکن مایعات می تواند از پس کار در مقیاس بزرگ و نیازهای تولید بالا برآید و آن را به گزینه ای محبوب در شرکت های بزرگ تبدیل کند. عمدتا برای ریختن کلیه مایعات ویسکوزیته و مایعات حاوی محصولات غذایی استفاده می شود.

ماشین آلات پرکن مایعات درون خطی – این دستگاه مایع با ویسکوزیته کم و زیاد را به ظروفی می ریزد که به صورت یک خط در امتداد سیستم نوار نقاله چیده شده اند. می توان از آن در توزیع مواد غذایی ، لبنیات و محصولات آرایشی استفاده کرد.

ماشین آلات پرکن مایع روتاری – کانتینرها را در امتداد ایستگاههای دایره ای مختلف حرکت می دهد ، هر کدام عملکرد خاصی مانند پرکن ، آب بندی و درپوش را انجام می دهند. این نوع دستگاه پرکن مایعات معمولاً در صنایع نوشیدنی ، غذا ، خودرو و مراقبت های شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین آلات پرکن پیستون – این نوع دستگاه پرکن مایعات می تواند محصولات را با دقت در ظروف بریزد. این ماده در درجه اول برای پرکن مواد با تغییر محدود مانند مواد آرایشی ، صابون های مایع و سس های غذایی استفاده می شود.

 1. دستگاه های پرکن پودر

دستگاه های پر کننده پودر با یک فناوری تغذیه مارپیچ و کنترل نور طراحی شده اند که دقت پر شدن بالا و عملکرد قطره صفر را تضمین می کند. این نوع دستگاه پرکننده برای پرکن محصولات پودری یا دانه بندی شده با جریان آزاد و بدون جریان مناسب مناسب است.

جریان آزاد به سادگی به محصولات پودری گفته می شود که حتی در صورت فشار اضافی نمی توانند شکل خود را حفظ کنند. به عنوان مثال می توان به شکر دانه ریز یا نمک سفره اشاره کرد. در مقابل ، محصولات با جریان آزاد مانند شیر خشک و شکر قهوه ای می توانند فشرده شده و شکل خود را حفظ کنند.

 1. دستگاه های پر کننده توزین ارتعاشی

این نوع دستگاه پرکن با چندین سینی ارتعاشی طراحی شده است تا محصولات را با دقت در یک سطل توزین پخش کند. پس از رسیدن به وزن مورد نیاز ، سطل محصول را درون ظرف خالی می کند.

 1. دستگاه های پرکن کپسول

این نوع دستگاه پرکن به جای پرکن ظروف از نظر وزنی ، به ریختن مواد بر حسب قطعه یا تعداد متکی است.

جدا از صنعت داروسازی و غذا ، این دستگاه پرکننده همچنین در کشاورزی ، مراقبت های بهداشتی و مهندسی شیمی استفاده می شود.

 1. دستگاه های پر کننده پمپ جابجایی مثبت

ماشین آلات پرکن پمپ جابجایی مثبت

این نوع خاص دستگاه پرکن با هد پمپ جابجایی مثبت طراحی شده است که به راحتی می تواند طیف وسیعی از مواد را کنترل کند.

دستگاه های پرکننده معمولاً برای بسته بندی محصولات غذایی و آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرند اما در سایر صنایع نیز قابل استفاده هستند. این 5 نوع مختلف دستگاه پرکن را به خاطر بسپارید تا تصوری تقریبی از اینکه در کدام دستگاه سرمایه گذاری می کنید داشته باشید.

Read More

5 نکته تخصصی در مورد نگهداری ماشین بسته بندی

 1. دستگاه بسته بندی را به طور منظم بررسی کنید

عامل اصلی طول عمر دستگاه بسته بندی ، نگهداری پیشگیرانه است.

ایجاد یک برنامه نگهداری منظم و مهم برای جلوگیری از بروز مشکلات در ماشین آلات قبل از حتی بروز آنها مهم است. این امر همچنین به از بین بردن زمان خرابی برنامه ریزی نشده و گران کمک می کند.

به همین ترتیب ، شما باید به طور معمول دستگاه بسته بندی خود را از نظر وجود اجزای سایش بررسی کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که روغن به درستی روغن کاری شده است. همچنین بهتر است که قطعات با سایش زیاد دستگاه در انبار موجود باشد.

به طور کلی ، برای افزایش طول عمر دستگاه بسته بندی ، اطمینان حاصل کنید که دقیقاً به این برنامه تعمیر و نگهداری (چه کارها به صورت ماهانه ، سه ماهه یا سالانه انجام می شود) عمل کنید.

 1. تعیین وظایف خودمختاری و نگهداری

علاوه بر یک برنامه جامع نگهداری پیشگیرانه ، شما همچنین باید فعالیت های مبتنی بر وظیفه را برای اپراتورهای ماشین آموزش دیده ایجاد کنید.

لیستی از وظایف را که باید در فواصل منظم انجام شود ، چه روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، فصلی یا هر سال دوبار معرفی کنید. این فعالیت ها معمولاً شامل روال اساسی تمیزکاری و بازرسی است که به اپراتورها کمک می کند تا با ماشین آلات بسته بندی آشنا شوند.

از طریق این آموزش منظم ، اپراتورهای شما می توانند علائم خطا (سر و صدای غیرمعمول ، سرعت ، حرکت نامطلوب) را در دستگاه بسته بندی شما قبل از کار تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده ، تشخیص دهند. آنها در نهایت اولین خط دفاعی شما در برابر خرابی و تعمیرات ماشین آلات گران قیمت خواهند بود.

 1. یک تولید کننده یا تأمین کننده بسته بندی قابل اطمینان انتخاب کنید

در حالت ایده آل ، شما قبل از خرید دستگاه بسته بندی ، یک تولید کننده یا تأمین کننده را با دقت انتخاب کرده اید که در صورت خرابی ماشین آلات خدمات فنی ارائه دهد. از این گذشته ، وقتی تجهیزات بسته بندی شما خراب است ، هر ثانیه حساب کنید. و هرچه دستگاه شما غیرفعال بماند ، هزینه بیشتری برای تجارت شما هزینه می شود.

به همین دلیل بهتر است برای تهیه پشتیبانی الکتریکی و مکانیکی با یک تولید کننده یا تامین کننده پاسخگو شریک شوید. در مورد جزئیات مهم مانند نوع خدمات فنی موجود ، شماره تماس و هزینه تعمیرات مربوطه می توانید به آنها اعتماد کنید.

علاوه بر این ، باید بتوانید بدون نیاز به بازدیدهای گران و غیرضروری در محل ، از راه دور مشکلات را برطرف کنید. در صورت ارائه جلسات مجازی یا تماس کنفرانسی ویدیویی برای کمک به مشتریان در عیب یابی ، از سازنده یا تأمین کننده س Askال کنید. این نوع پشتیبانی از مشتری ، به ویژه با بیماری همه گیر COVID-19 ، بیش از هر زمان دیگری مهم است.

 1. به روزرسانی های دستگاه بسته بندی را در نظر بگیرید

با پیشرفت سریع فناوری در این روزها ، باید قطعات دستگاه بسته بندی خود را ارتقا یا جایگزین کنید تا مطمئن شوید که به کار می رود و به کار می رود.

برای آگاهی از به روزرسانی تجهیزات لازم یا یادگیری اینکه آیا قطعه ای از رده خارج می شود ، بهتر است ارتباط نزدیک با سازنده دستگاه بسته بندی خود داشته باشید.

 1. در قطعات یدکی سرمایه گذاری کنید

وقتی دستگاه بسته بندی شما خراب است ، نمی خواهید منتظر تولید یا ارسال قطعه خاصی باشید. باید دستگاه را در اسرع وقت تعمیر کنید تا اتلاف پول را به حداقل برسانید.

به همین ترتیب ، عاقلانه است که قطعات یدکی دستگاه خود را در انبار نگه دارید. شما باید در مورد لیست اجزای مورد نیاز برای نیازهای جایگزینی اضطراری با تولید کننده یا تامین کننده تجهیزات خود مشورت کنید. این لیست به طور معمول بر اساس سایش به سه کلاس مجزا تقسیم می شود: سایش زیاد ، سایش متوسط ​​و سایش کم.

قطعات با سایش بالا – این قطعات از موارد استاندارد نیستند و چرخه عمر کوتاه تری دارند.

قطعات متوسط ​​- این قطعات چرخه عمر طولانی تری دارند و بندرت خراب می شوند.

قطعات کم سایش – این قطعات هرگز خراب نمی شوند.

در حالت ایده آل ، شما همیشه باید یک قسمت قابل استفاده از قطعات با سایش بالا داشته باشید تا مشکلات ماشین آلات را در سریعترین زمان ممکن برطرف کنید.

نگهداری مناسب برای ماندگاری و عملکرد تجهیزات بسته بندی بسیار مهم است. با داشتن یک برنامه نگهداری صحیح ، اقدامات پیشگیرانه منظم ، موجودی قطعات یدکی و پشتیبانی سازنده ، می توانید تا حد ممکن از مزایای ماشین آلات خود بهره مند شوید.

Read More